bugün

erke dönergeç

bu ulkenin sorunu muhendisler degildir , siyasilerdir demek zorunda kaldim amacim laf sokmak degil.* ulkenin muhendislerini ve muhendislerinin suclanmasina sebep olan zerzevat(erke donergec) hic soyle dusunuldumu afedersiniz elin salagi! buldum der inanirlar , isin ehli hayir efendim der aciklar. salak isin ehli olur , aciklayan olur. binbir turlu aciklamaya hic gerek yok.bana birisi yoktan var etmeyi buldum desin ya da bulunacak desin o zaman salagim der otururum(tabii ki oturmam salak taklidi yaparim). ulkeyi bu hale getirenler bilime onem vermeyip cinci hocalara ufurukculere cehennemi dunyada yaratma makinesi buldum diyenlerdir dostlarim(sinirlendim). hayir diyorsak aciklamamiz var ama aciklayacaklarimizin bilgisi var mi acaba? bize uygun sartlar saglayin guvenin , mallara duydugunuz guveni bize de duyun bakalim ne olacak. okullarimiza imkanlar verin arastirma yapalim 5 milyarla arastirma projesi yapilmaya calisiliyor bu ulkede upenn* de bir hocanin arastirma butcesi 100 milyon $ okulun butcesi 5 milyar $ senin sabancinin mirasiyla kiyaslasana hocam? orasi bir okul ve bunun gibi 500 tane okul var amerikada.. soy yapin kilic kusananin sov yapanin.(entry mi silebilirsiniz ama lutfen biraz okunsuz ondan sonra) bazi insanlari adam edecez diye okuz gibi calisiyoruz kari kiz takilmasini biz de biliriz yeniler siralara gelsin isgal etmeyelim diye okul uzatmiyoruz. yurtdisina gidip arastirma yapabilmek icin girdigimiz sinavda 4 puanla elemeye takiliyoruz ve moralimiz ayaklar altina iniyor. kirarim kalbinizi efendim. bilmiyorsaniz birakin ogrenmeyin efendim o yetenek de yok belli ki. saygi gosterin saygi.
güncel Önemli Başlıklar