bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

biraz hattta baya bi geç oldu ama, şimdi şöyle ki o gün ağzından çıkan o cümle tanıdıktı aynı cümleyi içeren çok eski bi entry min de artı oy alması seni sevdiğimi bildiğin anlamına geliyodu ki bunun adı felaket. iğrenç ötesi bi durum. bu durumda yapabileceğim en iyi şey o muhteşem şahane tamamen içsel duygularla bezeli canım entry mi silmek ve hiç bi şey olmamış gibi devam etmekti ki içim yana yana o entry i sildim. bu da acı. ve savunmam şudur insanın 2 adım ötesinde insanı geçtim bi genç kızın diyelim senin gibi bi adam varsa o kız tutar sana aşık olur. bu konuda yapabileceğim hiçbir şey gerçekten yok. sonsuza kadar sana aşık kalcam diye bi kaide de yok tabiki hayatıma yeni birileri girecek bi ihtimal unutadabilirim ki bu mükemmel olur yada hep aklımda da kalabilirsin. dediğim gibi ne zaman biter yada ne zamana kadar benim ruhi durumum böyle kalır net bi tarih çıkarıp atamam önüne. bunun için senden özür dilemiycem o yazıyı okumanın da hiç bi anlamı yok benim için ben onu bi yerlere içimi dökmek ve sırf sözlüğe yazmış olmak için yazmıştım sen okuyasın diye yazmadım hatta senin onu bulup okuyacağın aklımın ucundan bile geçmezdi. ha bi de senin üzerindekinin rengi yeşil diye ben yeşil hastası değilim 12 yaşımdan beri sevdiğim bi renk tonudur yada sırf sana aşkımı itiraf edeyim diye sözlüğe üye olmadım zaten üyeydim 2006 dan beri.
okuyupta görmemezlikten gelirsen sevinirim.