bugün

türk milletinin saçma sapan dizilerle uyutulması

Turk milletinin uyutuldugu olaylar:

- mac: bir erkek olarak gururla soyluyorum, turk halki, tipki italya'da mousolininin yaptigi gibi, masla uyutulmakta... Kardesim, orada 22 herif cikmis, mesin yuvarlagin pesinde kosturuyor, peki bu ihaleye nasil oluyor da milyar dolar verilebiliyor? Maclara bu degerini veren turk seyircisinden baska ne? Sen izlemesen, ben zaten izlemiyorum, 2+2 yi kafadan yapamayan bu kerizler, nasil para kazanacak? Sen neden uyuyorsun, neden hipnotize olmus gibi, salyalarin akarken mac izliyorsun, mac izlerken ne dusunuyorsun, ya da ne dusunemiyorsun?

- sacma sapan diziler: evet efendim, bu gune kadar bir adam akilli dizi cekilmedi su memlekette... Neden insanlari dusundurecek, merak ettirecek, felseefe yaptiracak diziler yok... ing misal: the prisoner, dr who abd misal: lost, battlestar galactica, dexter, supernatural. neden butun diziler sadece ask mesk gibi sacma olaylar uzerine kurulu, neden kimse felsefe yapmiyor, mitolojiyi, teknolojiyi, hayal gucuyle birlestirip insanlari zekilestirecek dizilere imza atmiyor, ya da atamiyor...

- israel meselesi: bir turk olarak gururla soyluyorum, israel bizim muttefikimizdi*. ne ara teror olaylari patlak verse, ne ara recep beyin tahti sallansa, aninda bir israel krizi yaratiliyor... Ortadoguda tek bir muttefikimiz vardi onu da kaybediyoruz... Israele sert yanit verilecekti, bi skim yapilamadi, hamas hala misiri istiyor, icte catisma cikti, anti semitizm tavan yapti, bati ile iliskiler bozuldu, bm de yanlis kararlar alindi, kendi kendine gelin guven olup iranla sacma sapan bir antlasma imzalandi sonra da eline gozune bulastirildi, kisaca ulkenin icine sicildi, sonra bir israel olayli patlak verdi, 9 terorist israel askerleri tarafindan nefsi mudafa amacli vuruldu, butun halk sokaklara dokuldu *...

hepimiz uyutuluyoruz kisaca... birakin uyutmayi, felc gecirdi halk, herkes komada, ekran karsisinda filistin bayragina sarilmis salyalari akarak televizyon izliyor...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar