bugün

yalnis

baya olmuş birşey yazmayalı buraya..
zaman zaman açıp baktım neler oluyor diye..2006 aralık'ından beri yaşadıklarım gözümün önünden geçti birden.

2007 genel seçimleri öncesi yaşadığım sabahlara kadar süren tartışmalar, her sene yaşanan içi boş şampiyonluk tartışmaları, bir filmin başlığını sözlükte ilk kez açmanın verdiği mutluluk, gelen tebrik mesajları, "ellerine sağlık"'lar, "o iş öyle değil adaş" mesajları, kenini tutamayıp alınan cezalar, sözlük yazarlarından nuit'le sözlük ahalisinin toplu olarak tebrik ettiği nikahımıza kadar herşey geçti gözümün önünden..

günde en az 4-5 saati geçirdiğim günler, günde en fazla 20 entry girip binlercesini okuduğum günler... onlarca kez bir daha girersem bu sözlüğe diye bilgisayarın başından kalkışlarım falan filan..

evet, çok kez ve yüksek dozajda kızdım bu sözlüğe, moderasyona.. ya da bu adam bir aptal, nasıl oluyor da yazar olabiliyor da dedim... ama şimdi dönüp bakınca hep mutlu hatırlıyorum burada geçirdiğim saatleri.

sadece 1 zirveye gittim ve kalvyesinden güzellik akan adamların gerçekten de var olduklarını gördüm..

kıymetini bilin buranın falan diyecektim ama birden hababam sınıfınaki askerden dönen eleman geldi gözümün önüne vazgeçtim..

öpüyorum hepinizi..