bugün

herkese mavi boncuk dağıtmak

kız için durum şudur:
-etrafta çok fazla erkek vardır ve ortam bir üniversite ortamıdır, kız ortalama güzeldir ve profosyonel bayır gülüdür hatun. bu hatun diğer dişi rakiplerini egale etmek için gruptaki bütün erkeklere mavi boncuk dağıtır cinsel içerikli olan ve aşırıya kaçan hareketleri konusunda diğer kızlar tarafından uyarıldığında " aay ne var bunda onlar benim arkadaşım hem ben çağdaş biriyim" diyerek cevaplamaktadır durumu, diğer kızların içsesi ise "senin çağdaşlığını siqiyim" şeklinde çoşmaktadır bu durum karşısında. bu bayır gülü gruptan gelen tüm çıkma tekliflerine red yanıtını vermektedir çünkü gruptan biriyle çıkarsa bir erkeğe bağlanmak zorunda kalacaktır diğerleri boşta kalacaktır oysa o "hepsi benim, hepsi benim" mantığı ile hareket etmektedir ya biriyle çıkarda gönlü geçer başka erkekle olmak isterse ve o erkekte başkasına kaptırılmışsa; işte bu durum bu kızın felaketidir. işte bu yüzden tüm erkeklere verecekmiş gibi yapıp hiç birine vermeyen ama buna rağmen tüm erkekleri etrafında tutmayı başaran hatundur. kendisi muhakkak geç orgazm olan tiplerdendir.