bugün

21 mart 2010 trabzonspor galatasaray maçı

Barış ve Mustafa Sarp ikilisiyle bu işin olmucağı belli Rijkaard'a sonsuz güvenim var şampiyon olmasak bile gönderilmemesi gerekir ancak barış ve m.sarp ikilisi dururken(2side kazmanın önde gideni bu tip oyuncular koşarlarsa teknik özürlülüklerini kapatıyorlar ancak ikiside yeterince koşmadığından kazma olarak devam ediyorlar hayatlarına şuan) elano'yu niye çıkarıyorsun anlamıyorum.4-3-3 te ısrar etmeye gerek yok 4-4-2 dönülüp orta sahadaki 4lü baklava düzeninde oynadığını düşünürsek m.sarp veya barış sagda keita solda santos önlerinde elano ileride jo baros ikilisi oynasa kötümü olur.Ayrıca her deplasmanda tırsıyoruz gerçekten sadece Ali Sami Yen demi kralız dedikleri gibi.Galatasaray için hiç bir şey bitmiş değil şampiyonda olabiliriz.Ama bence bu sene şampiyonluk bir Bursalı olarak Bursaspor'un olacığını düşünüyorum.Nitekim ne Fener ne Galatasaray ne Beşiktaş dışarıda birbirlerini yenememişken Bursaspor Beşiktaş ve Fenerbahçeyi deplasmanda Galatasaray'ı kendi sahasında yendi.
Neyse Anadolu Devrimi olucak galiba bu sene 3 büyükleri tutan taraftarların bu sene Bursaspor şayet şampiyon olursa sevinmesi gerekteğini düşünüyorum.Çünkü 3 takımda istikrarsız Bursaspor bu sene şampiyonluğu hakketmiştir.Nitekim olursa parayla başarı olmucağını anlamış buluyoruz.