beyazıt öztürk vs okan bayülgen

beyaz sıkıcıdır okan eğlenceli.
beyaz ciddi birşey konuşsa bayar okan baymaz, dinletir.
beyaz programına ne yapsada hakimiyet sağlıyamıyor okan her defa kontrollü.
beyaz ben ahlaklıyım çok iyiyim beni daha çok sevin triplerinde, okan neysem oyum derdinde.
beyaz yalaka okan dürüsttür.
beyaz saçmaladığı zamanları anlamaz ama okan saçmaladında çok saçma birşey yapacağız der.
beyaz çok iyiyim, yardımseverim gibi gözükmeye çalışır ama ben okan'ı tanırım onun iyilikleri saklıdır.
beyaz şirinlikleriyle kendini sevdirmeye çalışır okan her hareketiyle kendini sevdirir.
okan kültürdür, akıldır beyaz sadece tebessümdür.
beyaz kasılır, utanır, rahat olmaz okan daha rahattır.
beyaz terbiyeliyim numaralarıyla kendini sevdirmeye çalışır ama okan beni sevin gibi bir derdi yoktur.
beyaz gelip geçici bir kankadır okan ise ömür boyu süren bir dosttur.
beyaz televizyondaki gibi değil havalıdır okan ise görüldüğünün aksine daha saygılı ve iyi biridir.
beyaz kendini zorla televizyondan sevdirmeye çalışır okan ise yakınındaki insanlara kendini sevdirir.
beyaz programında zoraki cümleler kurmaya çalışır kontrolü bırakır okan ise tam bu iş için yaratılmıştır.
beyaz hep aynıdır hiç değişmez okan sürekli kendini yeniler.
beyaz hep ezbere gider okan ise öncüdür.
beyaz klasik okan ise yaratıcıdır.
beyaz hep televizyonda yardım şeylerine el atmak ister ama okan televizyonun dışında iyi işler yapar.
beyaz ahlaklıyım, iyiyim numaralarını mallara yedirir okan'ın öyle bir derdi yoktur.
beyaz yakından tanınmaya başlandığında sevilmez okan bilakis yakından daha çok sevilir.