uzun entry girememek

kimselerin anlayamayacağı bir dert, zira bu derdi çekmeyen bilemez, 3 yıldır şu sözlükteyim daha bir kere olsun uzun entry girebilmiş değilim, hayır yani mesele nedir onu anlamıyorum, her şey var, sözlük, bilgisayar, ben, ee o zaman eksik olan ne? inanın ki bunu çok düşündüm, yıllarımı verdim bu konu üzerine ama hiçbir zaman bir çözüm bulamadım, hayır bulsam şimdiye kadar çoktan uygular ve mutlu, huzurlu bir adam olurdum.uzun entry giremedikçe böyle bir kasılıyorum, bir geriliyorum ki anlatamam, yani sanırsın ki davul, o derece. kısacası entry girmek bir mesele olduğu gibi, uzun entry girmek de ayrı bir meseledir, ayrıca bir tek benim meselem olduğunu da sanmıyorum, bu ciddi bir sözlük problemi, herkes bundan nasibini almıştır diye düşünüyorum, almamışlarsa da, gün gelecek alacaklardır, hiçbir şey hakkında, hiçbir şey gelmeyecektir akıllarına ve hiçbir şey yazamayacaklardır, belki o zaman bizi biraz anlamış olurlar, ah keşke uzun entry yazabilseydim diye düşünürler, düşünürler düşünmesine ama kimse dertlerine çare olamaz, düşünmekle kalırlar, işte o zaman onlar da bu başlığa gelecek, onlar da görecek ebelerinin hörekesini, höreke dedim de, aklıma gelmedi, bak yine gelmedi aklıma bir şey, halbuki höreke deyince insanın aklına bir şey gelir, mesela böreke deyince gelmiyor mu? geliyor ama höreke deyince neden gelmiyor? bunu da ayrıca tartışmak lazım diye düşünüyorum, düşünmesem bile öyle zaten, tartışmalı insanlar bu tarz mevzuları. ne demiş atalar 'insanlar tartışa tartışa', bir de benim asıl uyuz olduğum şey şu, yani uzun etry girmek neyse de, unuz entry gireceğim diye saçmalayanlar var, hem de çok fazla var, yani adam öyle bir kasmış ki uzun yazacağım diye, ne dediği anlaşılmıyor aq, damdum konuşuyor, bir dediğinin öteki dediğiyle alakası yok, devrik cümle kurmak şöyle dursun, cümle kuramıyor adam, sadece klavyenin tuşlarına basmış ve karakter hakkını doldurana kadar bunu yapmaya devam etmiş olduğu, hiç zorlanılmadan anlaşılıyor, yani demem o ki ben de uzun entry giremiyorum ama sırf uzun entry gireceğim diye de saçmalamıyorum en azından.