bugün

sansar salvo

talihsiz bir sekilde ismen tanimak zorunda kaldigim sikindirik bir kulturun horozlarindan biridir kendisi. kadikoyde soyle uzaktan sezdigim kadariyla hayati poz vermekle, sizofrenik modlara girmekle gecmektedir bu arkadasin. baska yerde olsa kendisine denilecek tek laf vardir

(bkz: get a life)

ama oylesine ezik ortamlarda bulunmaktadir ki, agzinda geveleyip altina muzik diye koydugu seyler (sarki demiyorum muzik hic demiyorum) icin alabildigine saygi gormektedir bu arkadasimiz. eskiden uyusturucu muptelasiymis, tedavi gormus, babasi timarhanedeymis falan filan. aman bre dramalar! bi sabah programina cikip doksun icini, simdi onu dinleyenler "yakismadi abi" falan der kesin. esasinda yaptigi ayni kalitede bir is. simdi eminim cikip "ne ayni kalitesi yahu" diyen sigirlar olur, benim guzel canlarim, seda sayan'in muzigiyle kiyaslanirsa bu adaminkiler elbet biraz daha deneysel oldgundan daha dikkate degerdir. ancak sen de o derece sikindirik muzikten daha iyi yapmanla gurur duyarak motive ediyorsan kendini...