sözlük yazarlarının itirafları

otobüs yolculuklarını seviyorum ama sadece ilk iki saatini sonrasında bir daha yolculuk yapmayacağım diyorum..yine yapıyorum.
şehirlerası otobüslerdeki mini mini üniversiteli çocukların aptal esprilerinden iğreniyorum.
geçen sene kaldığım o iğrenç 6 kişilik yurt odasını ve üstüme sinen o iğrenç kokuyu düşündükçe şimdiki halime şükrediyorum.
sınavlarda kopya çekemeyen korkak benim!
çok iyi geçti dediğim sınavda taban, çok kötü geçti dediğim sınavda tavan yaptım. yani ne yaptığımı bile bilmiyorum.
çok iyi yemek yapıyormuşum yeni keşfettim. ileride aşçı olabilitem varmış öyle diyorlar.
ha bir de bi manken vardı kimdi o ııı.. heh adriana lima ölsün istiyorum evet kıskanıyorum çok güzel yahu!
tren yolculuklarından korkuyorum herkese hırsız gözüyle bakıyorum gözümden uyku aksa da saatlerce etrafı seyrediyorum uyuyamıyorum..
etrafımdakileri değiştirmeye çalışıyorum sanki ben dört dörtlükmüşüm gibi.. sonuç iyi değil tabi ne kendimi ne de etrafımdakileri değiştirebiliyorum..
sinirlenince gözlerimden ateş çıkıyormuş bir de ağzımdan istemediğim sözler biber sürcem biber..sus kes sesini cedric!
türk filmlerini seviyorum ve bir kaç haftadır günde en az iki film izliyorum.. ve dün izlediğim filmlerin çoğunda ismail hacıoğlu olduğunu fark ettim..(ee ne var bunda?)
fikret kızılok'un inişlerim çıkışlarım şarkısını arıyorum ve ısrarla bulamıyorum..(burada yazar diğer yazarlara sesleniyor*)
sınırsız halley yiyebilirim..
karışık kuruyemiş tabağındaki leblebilerden nefret ederim.