bugün

kenan imirzalıoğlu

bence yüzü ekrana yakışıyor.mankenlerin oyunculuğa geçmeside sanırım bu yüzden fiziklerine ve yüzlerine güveniyorlar. kendilerini bu alanda ıspatlamak akıllıca kenan imirzalıoğluda bunlardan biri.onu ön plana çıkaran iyi yapımlarda yer alması. bu konuda seçici davranması bana göre çok zekice bir davranış.onu bizimle tanıştıran deliyürek diziside güzel bir işti.ama kendisidini eleştirdiğim konu da hep aynı tip karakterleri oynuyor. son osmanlı yandım ali de, kabadadayı da,bumerank cehenneminde ben hep aynı adamı izliyorum.hırslı, kararlı,intikam dolu birazda aşık adamı. tamam böyle roller ona yakışabilir . zeten oda öyle söylemişti.ama eğer bir oyuncuyba onu farklı kişiliklerde farklı ruhlar içinde görmeliyim. ama kendiside bunun farkına varmış olacak ki yolunu değiştirdi.ezel dizisiyle.ömere ihanet eden hain sevgiliden ezel olarak intikam almak iztiyecek ama alameyacak. çünkü duygusal,yaralı ve çok aşık buda bize artık onun oyonculukta değişmiş olduğunu ıspatlayacek.tebriklar kenan imirzalıoğlu çok iyisin.