bugün

uludağ sözlük ü bırakıyorum

dikkat: bu entry bu sitede şahsım tarafından girilen son entrydir ve sadece uludagsozluk moderatörlerine adanmıştır.

2006'dan beri tüm yazar arkadaşlarımla beraber fikirlerimizi iyi kötü paylaştığımız, nerdeyse hergün girdiğim, okuduğum, oluşumuna nacizane katkı sağlamaya çalıştığım, diğer tüm sözlüklerden daha çok sevdiğim, kendimi yıllardır ait hissettiğim uludagsozluk'ten, bu entrynin eklenmesinden, tüm entrylerimi silmek için geçecek zaman kadar sonra ayrılıyorum.

maalesef burası sandığım kadar masum değilmiş. yıllarca noktalama işaretinden sonra boşluk bırakılmadığı için silinen entrylerimizi düzeltmek için çabaladık. formata uymaya çalıştık. ancak günün birinde uludagsozluk moderasyonu reytinge yenilmiş ve bu entryleri girmiş birisini bile yazar yapmış;

(bkz: elma/#6180010)
(bkz: denizaltı/#6180013)
(bkz: enişte/#6180016)
(bkz: ayı/#6180017)
(bkz: gergedan/#6180023)
(bkz: timsah/#6180026)
(bkz: pilav/#6180030)

bu resmen sizin yönettiğinizi sandığınız, yıllarca bunun için egolarınızı yüzümüze boşalttığınız sözlük ve formatıyla taşşak geçmektir sayın yönetim!
bunu reytingin bir bedeli olarak görerek gözünü kulağını kapatıp susan zihniyet değil beni denetlemek adımı sormaya bile hakkı olmayan zihniyettir.

konunun kişilerle alakası var mı?
-yok desem yalan olur.
bu başlıktan sonra çiroz bebeler boş bakınızlarla ayar verme heyecanı içine girecekler mi?
- canları sağolsun.
kim kaybetti?
-hiç kimse.
kim kazandı?
- reyting kazandı sayın sözlük ahalisi. aşşalık reyting kazandı.
güncel Önemli Başlıklar