bugün

başkasını seviyorum

ntv genel yayın yönetmeni ömer özgüner' in piyasaya yeni çıkardığı çağdaş romanı.

kitap gayet basit ve yalın bir anlatım dili kullanıldığı için bir çırpıda okunuyor. çok bişey beklememek lazım ama vakit geçirmek için keyifle okunabilir bir kitap. günümüz çağında geçmesi sebebiyle duygular, anlatılanlar ve mekanlar tanıdık.

--spoiler--
kitapla ilgili mutlaka herkese bir bölümünde dokunacak olan olaylardan bir tanesi; kitabın baş kahramanı yavuz' un ikinci evliliği sırasında bir başkasına aşık olması bu aşkını 5 ay tutkulu( kendisi için tabi) bir şekilde yaşayıp hiç yaşamamış gibi bir çırpıda üstünü kapatıp hayatına devam etmesi. bu kadar işte tüketim çağı demiyoruz boşuna aşklarda çabuk tüketiliyor malesef. Yavuz' un hayatı boyunca yaşadığı ilişkilere bakınca terkedilmiş, terketmiş, aldatılmış ve aldatmıştır.
--spoiler--

erkek ve kadın arasındaki farkları çok net olarak görebileceğiniz bir kitap. erkekler başka bir kadın için terkederken, kadınlarsa erkekle ilgili herşeylerini tükettikleri, beklentileri kalmadığı zaman terkediyor.