bugün

koray avcı

rıza calımbay zamanında besiktasa transfer olmus tek düzgün futbolcudur.bu tanım çok kısır kalıyor koray avcının besiktaslı futbolcu profili düşünüldüğünde. çıplak gözle izlediğim her macta bu arkadasa helal olsun dedim.zira koray avcı onu basında hiç kimse gündeme getirmese de taraftar 4-3 lük fenerbahce macındaki golü anısıyla onu tribune cağırsa da son iki yıldır ve hala besiktas takımı defansını süratiyle tekniğiyle ve klasıyla ayakta tutmaktadır. bu adam defansif ortasaha hatta ofansif ortasaha dahi oynayabilir. hücuma cok yatkındır. milli takımda ve beşiktaş ta orta sahada görev aldıgı her macta gol ve asist yapmıstır. hakkını verelim bu adamın. nedense tigana zorla oynatıyormus hissi veriyor; fatih terim milli takıma almıyor. yaslı da değil ki bu adam? malta macında can ın veya gökhanın yerine pekala oynayabilirdi. hem topu oyuna sokabilir hem de suratiyle kontraatak paratoneri olabilirdi. hakettiği itibarı yakında bu sabrıyla alacağını umuyorum. bir besiktaslı olarak sahaya baktıgımda cocuklugumdaki şifo mehmet e amokachi ye duydugum güveni bana tekrar yasatıyor. edit: son macta topu ayagının altından kacırması hiçbirşeyi değiştirmez. heryere o kostu çünkü. bu kadar efor sarfeden bir insanın hata yapması dogaldır.