bugün

gammaz

ilginç.

bi insan niye gammaz olur anlamıyorum, çalıştıktan sonra yol hastane maaş sigorta falan gibi bi geri dönüş de almıyolar. ayrıca hiç zevkli bi iş değil, zamanında ben de gammazlık yaptım oradan biliyorum. sözlüklerle ilk tanışmaya başladıgım donemlerdi, boyle bir heves, kavgalarda "sozluk yazarıyım olm ben sıs" artistiği, sonra "sozluk ne koduuuum" cevapları, uçan tekmeler, balyoz gibi inen sollar falan.. ne ekstrem bi donemmiş yav. neyse ne diyoduk ?

evet, gammazlık..

bu işte ne moderatörlüğün verdigi karizma, ne de sıradan yazarlıgın verdiği sorumsuz dayanılmaz hafiflik vardır. yazarlar rahat rahat takılıyor, sense orada çalışıyosun ama niye ? "sözlük daha güzel bi yer olsun diye.." haha. sana ne olm sözlük güzel olunca komisyon mu alıcan nedir, zall seni ortak mı yaptı ? kanımca "la mod olamadık bari gammaz falan olalım.." tatmini var işin içinde. halbuki modlar mis gibi borusunu öttürürken sen bi köşede ezik ezik rötuş istekleri yolluyosun, a yerine s yazdı diye 4359 karakterlik entriyi ispitliyosun, küfür yiyosun.. hayır sana da yazık, tanıdıgım tüm gammazlar manyak oldu çıktı, böyle bi her şeyi düzeltme arzusu, mükemmelliyetçilik, "o öyle değil tımam mıaa"clık, sonra ortamlardan tekme tokat gönderilmeler.. iyi değil yani, tavsiye etmiyorum, yoksa ben de biliyorum "nasıl" sözcüğünün sonunda l harfi oldugunu..