kürtleri kabullenemeyen zihniyet

benim zihniyetimdir. kabullenemiyorum arkadaş kabullenemiyorum. bu ülkede birilerinin ailenin küçük, işe yaramaz, şımarık çocuğu rolüne yatmasını kabullenemiyorum. vatana ihanet etmesinler diye kaçak elektrik kullanmasına göz yumulan insanları istemiyorum bu ülkede. benim istanbul gibi bir şehirde yaşamayı istemememin en büyük sebebi olan, başlı başına bir asayiş problemini istemiyorum. bu ülkenin kurucu unsurları mermi üstüne yürürken zararlı cemiyet kurmak ve isyan çıkarmak dışında hiçbir şey yapmayanları kabullenemiyorum. dünyadaki tek fakiri kendileri sanan, ancak ülkemdeki çoğu kişinin en az onlar kadar fakir olduğunu kabul etmeyenleri kabullenemiyorum. parasız kalmayı vatana ihanet sebebi olarak görenleri kabul edemiyorum. bir eski emniyet personeli çocuğu olarak babamı, babam gibileri, bu ülkeyi sevenleri pusuya düşürmek için beyin fırtınası yapanları kabullenemiyorum. bu ülkede binlerce çocuğu babasız, binlerce genç kızı dul bırakmış kişileri kabullenemiyorum. ve ben bunlardan çok, bunlara hoşgörü gösteren, akan kanımıza rağmen demokrasi diyen kişileri kabullenemiyorum.