14 ekim 2009 türkiye ermenistan maçı

aha da yazıyorum, birşey olmayacak maçtır. gelecekler, maç oynanacak ve rahatlıkla gidecekler.

biz sahne arkasından konuşmayı seven halkız. ancak olay icraate gelince hiç bir şey yapılmaz. hırçın çarşı susar, ultraslan ses çıkarmaz, genç fenerbahçe ortalarda görünmez. bu işler böyle, adamlar çatır çatır heryerde olmayan birşeyi oldu gibi gösterirler, ve biz de hepimiz ermeniyiz diye ortalarda pankartlarla dolaşırız.

roma da galatasaraylı futbolcuları dövdüler, aha dedim ultraslan ağzına sıçacak, yok. adamlar geldi oynadı gitti.

yunanistan da ciritler atıldı kafalarımıza, su şişeleri patladı önlerimizde, adamlar türkiyeye geldi, rahat rahat oynadı ve gitti.

ermenistan maçı da aynısı olacak, herkesin yaptıklarını yanına kar bırakıyoruz. ha şiddete karşımıyız; karşıyız kardeşim.

ama orda benim halkıma sövecekler, pet şişe atacaklar, sövecekler, üstlerine yürüyecekler, adamın iflağını sikerim!

maddi durumum olursa gideceğim maçtır, gidip ekmek yedikleri çanağa sıçtıkları ülkede öyle rahat rahat dolaşamayacaklarını suratlarına tükürerek anlatacağım maçtır! kim adını ne koyarsa koysun, ister faşist, ister milliyetçi, ister komunist, ben buyum daha azı yada daha fazlası değil.