bugün

türkiye ile ermenistan arasında yapılacak olan maçtır. 2010 dünya kupası elemeleri için 5. grupta türkiye' nin son maçıdır.
muhtemel antreman niteliğinde bir maç olacak ama, saha dışında çok enteresan sonuçlara gebe olacak gibi duran karşılaşma.
muhtemelen ermeni reisi cumhurunun da tribünde olacağı ve zevkli ve çekişmeli geçecek maç.
türkiye'nin rahat bir futbolla 3 puanı 3 golle alacağı maçtır.

(bkz: spor spikerlerinin klise lafları)
ermnistan milli marsinin siddetle isliklanmasi ile baslayacak mac.**
hepimiz ermeniyiz pankartıyla statta yerimi alıp güzelinden dayak yiyeceğim maç. yok öyle boş meydanlara çıkıp hepimiz ermeniyiz ben pascal nouma'Yım demek. yiyor ve stada gidiyorum. tutmayın uleen.
(bkz: turkiye ermenistan macinda siyah bant takilmasi)
dost ülke yugoslayva'da banttan izlenebilecek maç. futbol maçı arkadaşım futbol? *
kayseri'deki kadir has stadı'nda oynanacak maçtır.

edit: bursa atatürk stadında oynanacak, tff tarafından maçın oynanacağı yer değiştirilmiştir.
türkiyemizin, acımadan, atabildiği kadar çok gol atmasını sabırsızlıkla beklediğimiz maç.
azerbaycan bayraklarımızla gidip, ermeniler'e cehennemi yaşatacağımız maçtır. maçın bursa'ya verilmesi cuk diye oturmuş. bir iki de ermeni görsek, tadından yenmez.
aha da yazıyorum, birşey olmayacak maçtır. gelecekler, maç oynanacak ve rahatlıkla gidecekler.

biz sahne arkasından konuşmayı seven halkız. ancak olay icraate gelince hiç bir şey yapılmaz. hırçın çarşı susar, ultraslan ses çıkarmaz, genç fenerbahçe ortalarda görünmez. bu işler böyle, adamlar çatır çatır heryerde olmayan birşeyi oldu gibi gösterirler, ve biz de hepimiz ermeniyiz diye ortalarda pankartlarla dolaşırız.

roma da galatasaraylı futbolcuları dövdüler, aha dedim ultraslan ağzına sıçacak, yok. adamlar geldi oynadı gitti.

yunanistan da ciritler atıldı kafalarımıza, su şişeleri patladı önlerimizde, adamlar türkiyeye geldi, rahat rahat oynadı ve gitti.

ermenistan maçı da aynısı olacak, herkesin yaptıklarını yanına kar bırakıyoruz. ha şiddete karşımıyız; karşıyız kardeşim.

ama orda benim halkıma sövecekler, pet şişe atacaklar, sövecekler, üstlerine yürüyecekler, adamın iflağını sikerim!

maddi durumum olursa gideceğim maçtır, gidip ekmek yedikleri çanağa sıçtıkları ülkede öyle rahat rahat dolaşamayacaklarını suratlarına tükürerek anlatacağım maçtır! kim adını ne koyarsa koysun, ister faşist, ister milliyetçi, ister komunist, ben buyum daha azı yada daha fazlası değil.
2000'li yıllarda uğurlu gelen bursa atatürk stadında oynanacak müsabaka.

eminim şans yine gülecektir.
(bkz: vur kır parçala bu maçı kazan)
türkiye nin 2010 dünya kupasına gitme yolundaki son maçıdır.ayrıca bursa atatürk satadında oynanacaktır.
gazozuna olacağı kuvvetle muhtemel maçtır.
iddiası olmayan iki ekip arasında oynanacak maçtır.

(bkz: göte girmesi istenen entryler)
umarım yenilirizde bu fatih terim artık uzak denizlere yelken açar.
azerbaycan bayraklarımızla gidip, savaş çığırtkanlığı yapacağımız maçtır.
bosna hersek'in estonya ve ispanya'yla berabere kalması durumunda 9-0 10-0 falan gibi bir skorla galip gelmemiz gerekecek olan maçtır.
ermenistan'ın diaspora'nın eksikliğini fazlasıyla hissedeceği maç.
aman kim oynayacak şimdi macı denilesi maçtır. hatta kim izleycek bosna macından sonra 1500 tane gol atsak ne olur ki.
sniper ların gölgesinde oynanan ilk maçın aksine daha durağan ve düşük tansiyonlu bir maç olacak muhtemelen. ama iddiamız devam etseydi bursa daki maça gelen ermeni kafilesindeki futbolcuların şimdiden uykusuz geceler geçireceğine dair de bahse girebilirdim.
iddiası kalmayan iki takımı karşı karşıya getirecek maçtır.

azerbaycan bayraklarıyla gidin ermeni dövmeye. yazık, size götümle gülüyor, türkiye'nin haline üzülüyorum. "maç izlemekle hangi sorun çözülmüş" diye konuşan zat-ı muhteremler maça ermenilere şov yapmak için gidiyorlar. ulan dingil neyin şovunu yapıyorsun?
formalite olması muhtemel maç.