bugün

eş cinselleri hoş gören insan

''sana hoşgörüm yok, bu yüzden seni öldürebilirim ölümünden de zevk alırım veyahutta bunu yumuşatarak yok edilmeni istiyorum'' fantezisini taşımayıpta bunu demeyenlerdendir. birileri burda kendini insan sıfatına koyup hangi hakla başkalarının tercihlerini, inançları yargılayabiliyor bir insan olarak anlamıyorum. eşcinsel bir insan değilim ama olabilirdim de bundan kime ne? kürt'te olabilirimdim ermeni'de yahudi'de türk'te peki bundan kime ne? birinden birisi olmam benim kaybım mı olacaktı? birilerinin birşeye ait olduğunu hissetmesi için bazı vasat hoşgörüye sahip parazitlerden mi izin almalıydı? bu ülkenin gittikçe en büyük sermayesi hoşgörüsüzlük olupta birgün nur topu gibi bir yaşanılamaz bir toplum dünyamıza gelirse o zaman ne yapacağız?. sanırım bu tarz açılan başlıklar gençliğin ömrünün kelebek kadar olduğunu gösteriyor. bakınız gençler bu ülkede her türlü insan bulunur*, her türlü inanç, her türlü ırkta bulunabilir buna sizin karşı çıkmanız çok abestir ve basittir çünkü o insanı yaratan siz değilsiniz ki onu yargılayasınız!. siz kimsiniz nesiniz?