bugün

seviştikçe penisin uzaması

erkegin ne kadar cok cinsel aktivitede bulunursa penisinin o kadar uzadigi veya eninin genisledigini belirten tumce.gerci kimi arkadaslarda hem uzama,hem en olarak buyume tespit ettim.biliyorsunuz uzun zamandir aranizda yokum.bu zaman zarfında sizin icin evet sırf sizin gibi ibişler için yanıma ortalama ebatlarda penise sahip olan bir kac arkadasimi alip myanmara gittim.

bu cici ulkede ilk olarak seks orucuna girdik.sonrasinda meditasyon yaptık,kırlarda gezdik,astronomi hakkında kendimizi geliştirdik,felsefe yaptık,et yemeden çeşitli bitkiler,sebzeler ile beslendik.kısaca ne kadar fuzuli iş varsa hepsini yaptık,lakin sevişmedik.ve sonrasinda ne oldu biliyormusunuz?evet,hepimizde 2cm ile 6cm arasinda penis boyu gerilemesi görüldü.hayır benim gibi birisi icin sorun yok.10 santimini atsam kalan 10 ile idare ederim lakin diger arkadaslar acisindan sorun buyuk oldu.

buz gibi bir denize girdiginizde veya cok sıcak su ile duş aldiginiz zaman zaten kucuk olan pipiniz daha da bir kuculur,icine kacacak boyutlara ulaşır ya,arkadaşlarima da aynen oyle oldu.sorun sadece fiziksel acidan olsa iyi,ruhsal acidan da cokuntu yasadilar.kiminde panik atak,kiminde paranoya baslangici tespit ettim.hemen bu duruma el koymam,deneyin ikinci kısmına gecmem gerekiyordu.oyle de yaptım.

arkadaslarim icin avlandim,küfeler ile,gerekirse sırtımda kadın(lar) taşıdım.ve duzenli olarak sevismeye basladilar,hergun hoplattilar.kaybettikleri ozguvenlerini geri kazandilar once.ruh hallerini topladilar.yitirdikleri santimleri milim milim geri kazandilar.myanmara ilk ayak bastıgımızda ki uzunlugun 3-4cm yukarisinda penis boylari ile anavatana donduler.

şu an hicbiri saygıda kusur etmiyor.yanlarina gittigim zaman sonsuz bir hürmet.kız arkadaslarinin suratlarinda koca bir tebessum,tatmin edebiliyor erkekleri sonunda.ahh tanrım,tam cennetlik bir adamim.
güncel Önemli Başlıklar