bugün

rezzan kiraz

ikizler burcu ile alıp veremediği var mıdır bilmem ama oğlak burcu ile mutlaka bir problemi olduğunu düşündüğüm astrolog. Zira ikizler burcunun ne kadar kötü özelliklerini saysa da her seferinde aman beni yanlış anlamasınlar kimseye hakaret amacı ile söylemiyorum bunlar burcun özellikleri ancak kendileri aynı zamanda çok zeki, becerikli vs. vs. olurlar diye bir taraftan gönül almaya çalışırken, oğlak burçlarına sıra geldiğinde bu burcun insanlarının çok inatçı olduğunu söyler ve başka da bir açıklama yapmadan diğer burca geçer, senelerdir bir oğlak burcu olarak kendisini heyecanla izlerim ve sıranın benim burcuma gelmesini beklerim, her seferinde de bu burç hakkında en fazla iki cümle kurar ve hevesimi kursağımda bırakır kendileri. Bu Esra Ceyhan'ın programına katıldığı dönemlerde de, Arzu Çağlan'ın radyo programına katıldığı günlerde de, diğer programlarda rastladığım günlerde de hep böyleydi, en son Saba Tümer'in programında gördüm kendisini, yine heveslendim ve yine aynı durum tekrar etti. Oğlak burçlarını konuşmaya bile değer bulmuyor sanıyorum ki. Her ne kadar kızıyor olsam da yine de severim kendilerini.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar