bugün

zall ı tavla

<zall> Merhaba =) Mod mu olmak istiyorsun? Haydi yeteneklerini benim üzerimde dene. Beni tavlamaya çalış

<chaotic good> heh yok abi sağol, hani benim bir entry vardı ya canlandıracaktınız?

<zall> ilk ileti tanım şeklinde olmalıdır. kendinden önce tanım olmayan iletiler silinir.

<chaotic good> ulan burda da mı? neyse benim #3245657 no'lu entry'mi canlandırabilir misiniz zall?

<zall> bana ismimle hitap etmen ne hoş ;)

<chaotic good> ehm.. abi olayı yanlış anladın.

<zall> merak ettim de benden nasıl haberdar oldun?

<chaotic good> ontv'ye röportaj vermişsin ya, sabri ugan vari bir insan olduğunu gördüm, dedim ki hâlden anlar herhalde.. ya ne diyorum ben canlandırsanıza ulan entry'mi !

<zall> ileti hakaret, küfür, ağır derecede argo içermemelidir.

<chaotic good> pardon abi, sinirden ağlayacağım ama canlandırın n'olur.

<zall> aynı şeyleri mi konuşacağız?

<chaotic good> ühüühü, abi nolur canlandırın ya!

<zall> aynı şeyleri mi konuşacağız?

<chaotic good> aa takıldı, silmişsiniz ulan, canlandırsanıza olm, ühüah.. canlandırın lağn! atatürk'le alakalıydı ya.

<zall> yani biz silemeyiz, yani silmek olmaz, yani o entryi silemeyiz yani biz silmek olmaz yani atatürk silmek yani, forum/chat yani, sözlük tartışma... hakaret, klavye, ilk entry yani.

<chaotic good> aa... yandı devreler.

<zall> 9 senedir okuyorum yani... tekstil... tekstil ne ulan yani? hop hakaret sil bunu. yazılımcıyım ulan ben. aha yine hakaret hoop sil bunu hoop sil.