bugün

arda turan ın 14 milyon dolar dolandırılması

ARKADAŞ iZLEDiM HALK TV. KANALINDA VE CNN-TURK'TE ,OLAY NETLEŞiYOR ..

HEP YAZARIM FiNANS iŞiNDEN ANLAMA DiYE ,AMA BU KiŞiLERE 40-50 GÜNLÜK VADE SÜRESi iLE DOLARBAZINDA(YADA AVRO) %n 20-30-40 faiz yada ne dersen de ,vaat edilmiş.

anlatıyor timur soykan 10 milyon yatırana 50 gün sonra 13,5 milyon dolar alacaksın denmiş.
yani 50 günde 3,5 milyon dolar 100 milyon türk lirası.
yüz milyon lira..

arda bu arada 19 milyon dolar küsur bir paranın 6 milyon dolarını geri ödeme olarak almış , yine bir miktar yatırmış .arda'nın eşi ben şurada 13,9 milyon dolar teslim ettim diyormuş.
galatasaraylı imparator parasının tümüne geri almış.

hani rıza zarraf ile akpli bakan zafer çağlayan olayında peçeteden makbuz olayı vardı ya,aynısı burada da olmuş timur soykan gösterdi ,a-3,a-a kağıtlarına tükenmezle yazılmış makbuzlar tutanaklar, ayrıca yazıcıdan çıkma antetsiz imzasız dökümler.
birde fonun ismi fatih terim fonu imiş.

ban bir gelse abi 100 lira ver yarın 150 lira vereceğim dese ben al kardeşim ihtiyacın varsa ama beni kerizlema derim.
bu topa kafa ata ata beyin sulanması olan zatı muhteremler 50 günde % 30-40 faize tav olmuş.

şu anda ortada müdirede olan bir parada yok ,bazı kaynaklar olayın 500 milyon dolar civarı olduğunu da söylüyormuş, ben inanırım bu olay 5-6 kişi ile sınırlı değil bence.
işin acayibi vergi dairesi ortada yok, akp mebusları döviz hesabından %40 vergi önergesi vermiş.

rezillik her yerde.
sabah dinliyorum tik tok'ta götünü memesini açanların en az aylık kazancı 60-65 bin lira imiş.
bakıyorsun iktidarda milliyetçi -muhafazakar ,islamcı-ülkücü yönetim var.

sorsan komünistler vatan haini ,türk düşmanı.

buyurun buradan yakın.

medine'ye gitmiyorum ulan..