bugün

frederico rodrigues de paula santos

Ahahahaha. Yukarıdaki geselinin dediklerini tek tek ele alalım.

31 yaşındaki fred'e yaşlı demiş. Sanki 36 amk.
Oysa ki Zaha da 92 doğumlu 31 yaşında.

Dopingten ceza almış demiş. Zaha ise psikolojik deli amk. Bu arada fred daha iyi oynayabilmek için uyarıcı madde değil, hastalığından dolayı idrar söktürücü almış ve bu ilaç testte pozitif çıkmış. Hatta fred'in bu konuyla ilgili çıkan yazısının bir kısmını kopyala yapıştır yapıyorum;

"Shakhtar Donetsk’in futbolcusu Fred’in “Copa America” esnasında verdiği numunelerde “hidroklorotiyazid” isimli yasaklı maddeye rastlandı. Maddenin ismi bu şekilde telaffuz edilince, doğal olarak biz vatandaşlar pek bir şey anlamıyoruz. Oysa bu “hidroklorotiyazid” “idrar söktürücü” özellik gösteren bir madde. bu madde, 10 yıl kadar önce yasaklı maddeler arasına alındı."
Daha önce yasaklı bile değilmiş. Sporcularda Bazı grip ilaçlarında bile pozitif çıkmaları gibi bu ilaçta da çıkmış.

Bunun yanı sıra, en kalabalık mevkiye transfer yapılmış yazmış ama kendisi aylardır futbol takip etmiyor galiba. Herkes bas bas bağırıyor crespo, irfan, mert hakan ile olmaz, çok kaliteli 6 ve 8 numara şart diye. Fred geldi, şimdi de ndombele geliyor Tottenham'dan. Hani sizin de geçen sene çok isteyip alamadığınız ndombele. Yani fred ve ndombele'yi ismail yüksek ve zajc yedekleyecek. Kalabalık değil gördüğün gibi.
Zaha ise asıl sizin en kalabalık yere transfer edildi. Bir sürü kanat var takımda ve zaha'nın yerinde zaten yerli kuralından da ötürü kerem oynamak zorunda. Zaha'yı alın götünüze sokun artık ne diyelim.

Zaha cyrstal palace'dan geldi, fred manu'dan. Ve brezilya milli takıkının uzun yıllardır 8 numarası.

Şimsi seni 3 hayırla siktir ediyoruz.
güncel Önemli Başlıklar