bugün

kramp

saymadim ama bir ay oluyor sol bacagimin kalf kasina geceleri ust uste kramp giriyor.
geceleri uyku esnasinda bir ayak bacak germe ihtiyaci hissediyorum. kendimdeysem asla germiyorum. degilsem uyku arasi geriyorum.o an yapisiyor kramp. zaten gun icerisinde isim de agirdir. kramp hep orada en ufak bir seyde tekrar harekete gececek gibi yeri de cok agriyor. tekrar tekrar girdigi icin o kas curumus iptal durumda ve elleyince tas gibi gergin. eczaneye gittim voltarenin iyi gelecegini soyledi.bir de krem verdi. voltereni 3 doz bir bucuk gun ictim.kramp yok oldu yerinin agrisiyla birlikte silindi. ama bende bir karin agrisi o volterenden dolayi mecburen biraktim.asiri derecede bagirsaklari bozuyor karin agritiyor. kramp agrısi yaninda daha masum dayanilasi.sonra bir iki gun gecti sanirim voltaren vucudu terk etti.sil bastan ayni sey her gece 2 ya da 3 kere ayni yere kramp giriyor.
bugun canima yetti acilden giris yapip durumu anlattim. kramp ani cektigim videoyu dr a gosterdim. krampi gectim yeri asiri agriyor. bana sacmasapan gelen bir fikir verdi. once film cekilmemi sonra istirahat alcisi olmami onerdi filmi cekildim bir sey yok alci falan olmadim.uzerine ekledi usg cekilmem gerektigini soyledi.hicbir alaka kuramayip bacagimla eve geldik. lanet olsun ki hala bacagimin arkasinda ve birazdan yatacagim en ufak bir germede tekrar girecek.

durumu olan da olmayan da okumasin.
ozet yok.
eksi verip gecin.