bugün

cehennem

Bir keresinde rüyamda görmüştüm. Böyle nasıl kalabalık anlatamam. Sanki japon metrolarının içine benziyor. Kıpkırmızı ve dumanlı. Dev bir yaratık görmüştüm rüyamda ben(beş katlı apartman kadar var). O yaratık elinde bir kırbaçla insanları kırbaçlıyor ama seçerek. Bazısına vuruyor bazısına vurmuyor. O yaratığı ben deccal sanmıştım ama yıllar süren bir süreçte kendisinin melik denen cehennem meleği olduğunu öğrendim. Garip olan ise cehennemdekiler mutluydu. Böyle şeytani bir mutluluk. Tek sorun şu ki cehennemde allah'ın sırtına yük olmuşuz. Ben inşallah gitmem tabi temennim o ama sanki böyle yaşamayı beceremeyip de allah'a yük olmuş bir yüz milyar insan vardı sanki orada. Nasıl birine tokat ararsan adama rızk kazandırmış olursun, o şekilde. Allah da onlara orda sürekli işkence ederek sanki sürekli rızkını harcıyordu. Bu rızkı da cennetteki az bir grup insana hizmet ederek kazanıp da harcıyordu. Bu sebeple mesela iyi bir insansanız ve cennet ümidiniz varsa birden çevredeki şeytanlık yapanların size yük olmaya ve canınızı yakmaya başladığını hissedersiniz. Sebebi budur işte. Cenneti de rüyamda görmüştüm ama iki Rüyam arasında üç- dört yıl var ve önce cehennemi görüp tövbe edip uğraştıktan sonra gördüm cenneti. Tercihime kalırsa ben cehenneme gitmem, gider cennete insanlara ve allaha destek olmak için insan olmaktan gelen rızkım kadar cennette harcar bir işe yararım. illa cehenneme gideceğim diyenler de varsa umarım millete yük olmaları son bulur ki biz de dünyada çektirdiklerinden sonra bir de orada bunların şerrine uğramamış oluruz. Sonuç olarak tavsiye etmediğim gezegendir ki Venüs'tür kendileri.