bugün

serdarsl06

sapla samanı karıştıran zevat. burası sözlük herkesin hakaret anlayışı farklıdır? ben için ana avrat klasik küfürlerdir. sen için dnsöz hakaret oluşturmuş iyi de dansö demek kıvrak demektir sen sbah cuhabeli değilim deyip akşam cuhabeli olursan halk arasında arkadaş ortamında bile söylenen dansöz tabiri kullanılır ve hakaret içermez. git tengirin nik altı veya benim nik altı dansöz yazılımıyla doludur? diğer husus sen öyle her dansöz yazanın kellesini alacaksan işin var demekltir kızların büyüyor damat adayların kapıyı tıklar verirsin veya vermezsin hasbelkader birileri kızını vermedi dansöz derse gidip kellesini mi lacaksı hııı? bazn boş yapıyorsun yapma. diğer konu iyesta 8 yıldır tanıdığım biri kumpas falan yapan şerefsizdir tit a nik le kapıştılar ben titaya ayığp ediyosun gıcık biri olmana rağmen severim seni dedim açık oylama yaptı ama iyestaya küfür edince çaylak oldu etmesin küfür yav benim yerimde olsanız ne yapacaksınız ya dün gece 3 yazar birden küfür etti uyardım etmeyin dedim sonuç olarak ceza aldılar haaaaaaaaaaaaaa demek ki kuru gürütü yapmak polemik yapıp küfür etmek en başta ibnelik ceza alınacağını bile bile lades yapmak demektir. tita eskiden beri küfür eden biridir kafayı çeker ne yazdığını bilmez. demek ki eleştiri başka küfür başka olaymış herkes haddini bilecek.