bugün

domenec torrent

Gelebilecek en iyi teknik direktör geldi. Eğer işler yolunda giderse galatasaray ve Türk futbolu çağ ayarlayabilir.

En iyi Türk hocayı bile getirsek bizim futbolumuzun çapı belli. En iyi halimiz modern futbolun çok çok gerisinde. Türkiyenin en iyi hocası zaten Fatih Terimdi ama onun çizgisi daha çok italyan futbolu doğrultısında ve italyan futbolu beş para etmez bir futbol. Sadece sonuç odaklı.

Gel gelelim domenec'in futbol birikimi ispanyol, ingiliz ve Alman futbolunun hem de en iyi versiyonunun karması. Adam gelmiş geçmiş en iyi ve ileride olan teknik direktörünün(guardiola) ve teknik ekibinin taktik ve sistem beyni idi. Tarihteki gelmiş geçmiş en iyi futbolu oynamış olan barcelonanın taktik sorumlusuydu bu hoca. Ve bayern münihin ve bir yıl da manchester citynin. Yani bu hocanın futbol bilgisi, futbola bakış açısı gelmiş geçmiş en iyi sistem ve taktik anlayışının kaynağından geliyor.

Galatasaray artık karambole değil bilimsel olarak en iyi dizilimleri, en iyi sahaya yayılımı, en iyi alan daraltmayı, en iyi ve verimli pres şekillerini en iyi hücum ve defans organizasyonlarını biliyor olacak. Diğerleri bilmiyor olacak ama biz biliyor olacağız. Bu müthiş bir şey.

Bunun yanında hoca henüz kendini kanıtlamamış biri olduğu için hoca kaprisi ile de uğraşmayacağız. Adam tamamen işini yapmaya ve kendini kanıtlamaya geldi.

Özetle roger schmidt'ten sonra gelebilecek en iyi isim geldi galatasaraya. inşallah işler yolunda gider ve Galatasaray çağ atlarken diğer takımlarda yeni şeyler öğrenip futbolumuz toptan yükselişe geçer.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.