50 metrekare dizisi

kendimi ta leyla ile mecnun'dan beri bir burak aksak fanı olarak tanımlayabilirim. kafama burak aksak bandı bağlayıp küsurat yayınlarının önünde beklemişliğim var. öyle bir bant olsaydı beklerdim diyelim. kafama da takmazdım. bak abi böyle bir şeyler yapmışlar demek için beklerdim.

bu diziyi de merakla bekliyordum. tipik bir bkm yapımı olmuş. bkm filmlerinde/dizilerinde böyle saçma bir durum var: bir iki filmini izledikten sonra "bak burada şu olacak, kesin burada da şöyle olur" filan diyorsun. bayılacak diyorsun bayılıyor, adam ölmedi diyorsun ölmüyor, bak sokaktan kedi geçecek diyorsun geçiyor. ne yazık ki bkm'nin bu saçma hali bu diziye de yansımış.

bir buçuk bölüm boyunca bir türlü gitmedi dizi. netflix yönetiminin kapalı kapılar ardında aldığı "abi nolursa olsun, hangi ülkede yapılırsa yapılsın, ister dizi olsun ister film fark etmez kesinlikle konuya giremiyoruz." kararına burak aksak da kurban gitmiş anlaşılan.

yine bütün bölümleri izleyeceğim. ama umarım bu yukarıda yazdıklarımı çıkışımı giriş yaparak yedirir bana.