bugün

ayrılalım mesajı

şu şekilde gelen;

Merhaba. Sana bunları mesaj yolu ile söylemek istemezdim ama o güzel yüzüne bakıp ayrılalım nasıl diyebilirim? Bir süredir ilişkimiz yürümüyor, farkındasın. Sana eskisi gibi ilgi gosteremediğim konusunda şikayetçisin. Her dakika seni düşünsem bile işten güçten fırsat bulamıyorum, bunu anlamıyorsun. ilişkimiz çekilmez bir boyuta geldi. Ancak geçmiş günlerin hatrı çok büyüktür. Her zor anında yanında olacağıma söz veriyorum. Aileni yine seni çok sevdiğim gibi sevdim. Umarım dost kalabiliriz. Her şey için çok teşekkür ederim. Kendine iyi bak.

Şu anlama gelen;

Merhaba. Sana bunları mesaj yolu ile söylemek istemezdim ama yüz yüze söyleyecek cesaretim yok. Ben biriyle tanıştım, 3 senedir ilişkimiz devam ediyor. Seninle 2 senedir beraber olduğumuzu biliyorum. Onunla beraber olmam seni aldattığım anlamına gelmez, böyle şeyler düşünme tamam mı? Sen çok tatlı, çok güzel, çok memelerin falan var ya. Acayip bir şeyler yemin ediyorum. Neyse, her şey için teşekkür ederim. Güzel günlerimiz oldu. Ailenle daha yeni tanıştım ama hepsi bok gibi insanlar. Babanı nassı yendim amaaa, koyduk muuuu? Ulan ya ahahah, tavlayı adamın öyle kolunun altına sıkıştırırlar. Senin babanın agumonoakdor. Neyse, uzatmayalim, ayıq ol beni bir daha arama, sorma.

Mesajlardır. Evet.