12 ağustos 2020 berat albayrak açıklamaları

aboooovvv aga bu nedir. ben bunun bu kadar vasat ve capsiz oldugunu bilmiyordum. kendisi ile ilgili tespitlerim;

- Kahvede konusulan muhabbetten pek bir farki yoktu aciklamalarinin

- Bakan agirligi bir kere hic yok kendisinde, yani herkes devlet adami olamaz bu net ama eger bakanlik makaminda oturuyorsan makamin agirligini vereceksin.

- Ciddiyetten son derece uzak, yilisik tavirlar.

- Maasinizi dolarla mi aliyorsunuz sorusu tam bir felaketti zaten. "Kur iner, cikar. Kur iner, cikar" gibi son derece rezalet ve gayri ciddi cumleler kurdu. Halki salak mi zannediyorsunuz aga siz. Bu ne cürret.

- Ekonomi ile ilgili konusacaksaniz teknik olarak donanimli olmaniz lazim, bu adamin konusmasi köy kahvesindeki dayilarin ekonomi ile ilgili konusmasi gibiydi.

yayinin tamamini izlemedim dayanamadim cunku. Bu kadar donanimsiz ve vasat heriflerin bakan oldugu memlekette benim cumhurbaskani olmam lazim aq. Rezalet ya tek kelime ile rezalet. 80 milyonluk ulkede ekonominin basina adam gitti damadini koydu ve kimse bisey diyemedi. Muhalefette yetersiz bu cok net.

istifa et berat albayrak istifa et. senin gibi vasat bir adamin yapabilecegi bir bakanlik degil orasi. git babanin sirketlerini yonet.