babayla rakı içmek

babayla arkadaş olabilmenin en büyük kanıtıdır. bunun için siz hiç birşey yapamazsınız babanıza bağlıdır. ne kadar hayatı özümsemiş ne kadar ders almışsa o kadar "baba"dır babanız. ne kadar süperse baba ölünce o kadar büyük bir etki yaratır bunları konuşmak ve anlatmak.
tüm dünya yıkılsın her şey bitsin kıyamet olsun yeter ki babamla tekrar rakı sofrasına oturayım dersiniz. bu öyle bişeydir ki anlamak için sadece yaşamak gerekir. hayat işte...

he bu arada sadece babası hayatta olanlar peder diye hitap eder çünkü gerizekalı bilmez babanın ne olduğunu daha, kaybettiğinde nasıl hissedeceğini... baba demenin ne büyük bir güzellik olduğunu.... kafasını taşlara çok vuracaktır ama bilmemektedir işte....
baba de ulan işte baba... bazıları bunu söylemeye bu kadar muhtaçken bazıları bunun değerini bilmez...

öyle bir azınlık vardır ki babasıyla içki ortamın girmiş.. babasıyla gerçek dost olmuş...
işte onlardan biri olmamı sağlamış babamı burada anmaktan mutluluk duyuyorum...
ve yazıyorum buraya:
Allah bile günah yazmamıştır bu mutluluğu bana yaşattırdığın için... allah bile gurur duymuştur bu kadar içten bir kul yarattığı için... allahıma şükürler olsun.....