bugün

baris hemen simdi

Gördüğü her yerde sarmat diye zırvalayan bir mezopotamya eşeğidir kendi geliyor çatıyor sonra malafat kokteyli atınca suçlu biz oluyor illa diyor beni badele oğlum istemiyorum senin basurlu pis dübürünü anla artık

Bir de yazmış ki ingilizce kaynak vermişim kimse anlamasın diye ulan Türkçe verince de oraya senin gibi Türkçü olan yazıyor diye ağlıyorsun

Ah be mezopotamya eşeği okulda ingilizce eğitimi dördüncü sınıftan başlıyor insan eşek olsa okuduğunu anlayacak kadar öğrenir ama pardon sen esekler içinde ayrı bir türsün dur senin için ben çevireceğim sus açma ağzını konuşma ağzına acı Kenyalı borusu sürerim

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sarmatians

"were a large Iranian confederation that existed in classical antiquity, flourishing from about the 5th century BC to the 4th century AD.

Originating in the central parts of the Eurasian Steppe, the Sarmatians were part of the wider Scythian cultures."

Bak meali de şu

"M.ö 5.yy ile m.s 4.yy a uzanan klasik antik dönemde var olmuş geniş bir irani konfederasyondur

Avrasya bozkırının merkez bölgelerinden gelen sarmatlar daha geniş iskiT kültürünün bir parçasıdır"

Oldu mu eşeğim bekle bir tane daha çevireceğim senin gibi kazmalar için

https://www.britannica.com/topic/Sarmatian

"Sarmatian, member of a people originally of Iranian stock who migrated from Central Asia to the Ural Mountains between the 6th and 4th century BC and eventually settled in most of southern European Russia and the eastern Balkans."

Bak meali de şu mezopotamya eşeği sonra ağlama çeviriyorum senin için

"Sarmatlar merkezi asya ve ural dağlarına göç etmiş m.ö 6-m.s 4 yy da güney rusya ve doğu balkanlardan Avrupa'ya yayılmış iran menşei bir halk"

Bak devamını da okursan tıpkı iskitler gibi ateş tanrıçası tabiti'ye taptıkları iskit dili konuştuklarını ve hun saldırıları sonucu bir kısmının türkleştiğini bir kısmının batıda germenlere katılarak yok olduğunu ortaçağda alanların sonrasında da osetlerin ataları olduklarını yazmış

Hadi çevirir çevirir okursun Google translate den.

Gel maçan yiyorsa bir daha rezil ettim vs diye zırla da ağzına yine vereyim Kenyalı borusu yani.