bugün

hypnotic poison

kesinlikle en bastan cikartici kadin parfumu; soyle anlatayim, fransa'nin tarak gibi atmosferinde, 2 tane fransiz kizla tanismis 2 turk genci olarak mutlu mutlu geziniyoruz; ha yanimdaki arkadasi su sekilde tarif edebilirim, kiza gayet kibar bir sekilde ismini sorup, michelle cevabini alinca, bana donup, michelle girsin sana eiffel diyen bir insan yani hafiften meczup ama eglenceli neyse sadede gelelim; 2 turk ,2 fransiz boyle ah ne guzel paris modunda gezmekte kizlarin evine dogru seyretmekteyiz ama dallama arkadasin kahve icelim kahve icelim tutturmalari sonucunda kizlarin tarif ettiklerine gore evlerinden 50 metre uzakta olan sirin bir kafeye oturuyoruz; iste o anda benim aklimi basimdan alan bir koku donup bakiyoum, 30 yaslarinda bir fransiz kadin ama yanimizdaki kizlar huzursuzlaniyor ulan umrumda mi gidip kadinla konusuyorum cat pat ingilizce biliyor allahtan artik ne sacmaladi isem o kokunun heyecani ile elim bos geri donuyorum bu sefer masada bizim dallamayi tek basina otururken buluyorum hay agzina iseyeydim de kahve icmeyeydin be gerizekali, bok vardi kahve icmek isteyecek; neyse arkadasim yine anlayisli; ben onu, o beni mazur goruyoruz istegim uzerine bayana parfumunun ismini soruyor bana donuyor : hypnotic poison, r.t'ye koysun ..

p.s: hikaye tamamen gercektir