suriye ordusu geri çekilmeyecektir

 1. 11.
  geri çekilecek bir noktası yok. türkiye'nin tapusu el değiştirdi ve hala türk askerinin idlib'de ne için savaştığı ya da daha doğrusu ne için öldürüldüğü belli değil. nato müdahelesi için iç savaş çıkartamadık, şimdi dış savaş mı çıkartacağız diyorlar? türkiye zaten kağıt üstünde bir devlet haline getirilmişken bifiil mi işgal edilmek isteniyor? bütçe bitmiş durumda, 1 ay polis ve sözleşmeli askerlerin maaşı ödenemezse bu sefer ölecek adam da bulamazsınız. hükümet, abd'den bir şeyler için garanti almış olabilir fakat o garantileri tüm diktatörler almıştı. sonları ortada.
  soru 1: türkiye'nin ve suriye'nin parçalanmasını isteyen pkk'yı fonlayan abd'nin adamı james jeffrey ankara'ya en son geldiğinde hangi talimatları verdi?
  soru 2: cia beslemesi it troller durup dururken neden mezhepçiliğe tekrar başladı? suriye bahanesiyle türkiye ve iran mı savaştırılacak?
  soru 3: halk bank davası neden ve neyin karşılığında bir anda kapatıldı?
  soru 4: tüm olumsuzluklara rağmen suriyeli mültecileri beslemeye devam ediyorlar, para bitince ne olacak?
  ayrıca rusya mutlaka mutakabata sadık kalınmadığı için bunun hesabını türkiye'den soracaktır.
  hükümet asla gerçekleştiremeyeceği projeler ile hayal satarak iktidarda kalmaya çalışıyor, var olan ise bitirilmiş ekonomi ve ateşin içine atılan tsk. akp ile her şey mümkün, her an her şey olabilir.
  3 ... kavunvebira