bugün

folkan iyesta cicisler

(bkz: gozleri kalp seklinde gulen surat)

tea man kardesim, birak bu totoslari. laftan sozden anlamaz bunlar, kemalistle kemalist olmaya degmez! gerci boyle diyorum ama insan ister istemez umursuyor. bu denli saldirmalarinin bir sebebi var yani, bunu sende biliyorsun, hatta gecen gun sohbet ederken bahsetmistin. *
yani, hayal dunyalarinda canlandirdikleri ak partili secmen profiline uymadigim icin var gucleri ile saldiriyor, akillarinca bir acik yakalamaya calisiyorlar! ama nafile, bir acigim olsa eyvallah, ama yok! bunu kendileri de esek gibi biliyorlar. yaptiklari her atak tarafimdan bertaraf edildigi icinde iyice zivanadan cikiyorlar. yazik, insan uzuluyor. isterdim ki benim onlari kabul ettigim gibi onlarda beni kabul etsin ama olmuyor. zira serde cekememezlik var. bu yuzdende ellerinden geleni ardlarina koymamak adina her seyi yapiyor, mubah goruyorlar.bi soz var, cok seviyorum "arsiza kazik sokmuslar bu tikirti nereden geliyor demis" diye iste tam da bu tipler icin soylenmis.gotu boklular, siz kimsiniz ulan! kimsiniz oglum?! sizin gibi bu vasat ortamda takiliyorum diye sizden bir farkim yok mu saniyorsunuz it suruleri?! ustte,
biri de "cocuklarina kahvalti hazirliyor sonra sozlukte gay fantezilerini paylasiyor nasil bir hayat bu" demis mesela. entrylerimde ki ironiyi aklinca es geciyor, salak ayagina yatiyor, aklinca bel alti vuruyor. boyle bir hayat yasiyorum iste nonosum, kafama gore, krallar gibi yani. mesela, kahvemi aldim yudumluyorum su an, ozetle, ustte de belirttigim gibi; hayal ettiginiz hayati yasiyorum.kudurun amk, kudurun!

allaan fakirleri!

https://i.hizliresim.com/yGD739.png