bugün

(bkz: gozleri alyans şeklinde kızgın surat)

hofffff yaa hofffff!!! biktim artik biktim, y o r u l d u m!!! anliyor musunuz nonoslar, yoruldum! allaam nedir benim bu cilem, bitmek bilmiyor ayol, fallahi yetti artikin!!! kasiklarima kadar geldi biliyor musunuz, kasiklarima kadar!!!

artik dayanicek gucum kalmadi! tam, "her bi seyler cok güzel olcek" derkene boka sardi, her sey!!! yillar once sizlere veda ettiyim, sozluk defterini kapatıgım icin haberiniz yok tabisi. folkanlan evlilik karari aldik biz, bir sure once. mutlu bir yuva kurmak icin sozlestik. gerci kendi aramizda nisan/soz/gerdek yapmistik, ortaokulda iken-

ama o baska. bu kez ayileler arasinda yaptik sozumuzu/gerdegimizi. sayit oldu herkes, askimiza! sonra ev tuttuk izmir den. neyse, akabinde ikinci el esya satan bir dukkandan ev esyalari aldik. strapon, kirbac, kelepce, tanga, jartiyer, maske, kedi kadin kostumu, vibrator (az kullanilmis, temiz), kayganlastirici, prezervatif -

iki cekyat, televizyon, yatak odasi takimi felan filan. hatta sirf bu mutlu haberi sizlerlen paylasmak icin ortak hesap actik, folkanlan beraber. sonra duyun gunu geldi catti, o gun bu gundu. sabah erkenden kalkip ise koyulduk. ayakkabicida cok vakit kaybettik kızz. 42/ 43 numara kirmizi topuklu bulamadik.

koca istanbulu gezdik zorla iki cift bulduk. sonra gelinlikci, kaaför, agda, gey basi felan derken duyun saati yaklasmis, minnos yuregim pit pit atmaya baslamisti. telefon tırafiyi durmak bilmedi, arkadaslar kutlama mesazi koydu hep. eski sevgilimde hayirli cumalar mesazi. kendisi akepelidir de. yaboz iste. neyse, sonra gelin arabamiza pindik kaaförden cikip duyun salonunun yolunu tuttuk. tiren yaptık ama, tiren derkene konvoy yane pislikler. tam 5 araç vardi. gey arabamizda folqan in dacyasi idi.

en onde bizim arabamiz, arkada ise misafirlerin. korna calarak yola koyulduk. izmir, izmir olali boyle bir duyun görmemisti. salona dogru ilerlerken polis kontroluna takıldık. folqan birden tuhaflasti, sofore "bas gaza bas gaza, kac su aradan" dedi. ama tırafik kabalikti, kacamazdik. hemde konvoydan ayrilmak olmazdi.

"folqann nayıır bebeyim" diyerek tepkime koydum. o sirada, "yarragi yedik" diye soylendi, folqan. sonra sira bize geldi. memur bey, "eyliyet ruhsat" dedi verdik. kontrol etti, bakti, sorguladi felan. sonra, kafasini camdan iceri uzatip "aracin maanesi yok, ayrica lepege ruhsata işlenmemiş araci baglamak zorundayiz" dedi dunyam basima yikildi.

o an anladim, folqan ın neden "yarragi yedik" dedigini. "meemur bey yapmaz misiniz, bugun en mutlu gunumuz aracimizi baglamaz misiniz" desem de dinletemedim, bagladilar araci. cekiciye yukleyip goturduler. aractan inemedik bile. paldir kuldur geldi aldi cekici. otoparktan yaziyorum su an. 200 tale otopark ucretini odersek gidebilirmisiz.

gelinliklen kaldim otoparkin ortasinda. rezil olduk butun bursa'ya ayol, rezil! aglamaktan rimellerim aqtı hep. birde hayla, "askim, duyunden gelen takilarlan yaptırıcektim aracin muayenesini " diyo it herif! pislik!

aha, arkadaslar ariyo. "haloo, efandim bebeyim. yok bebeyim yok yok biz iyiyiz. geliyoruz yoldayiz, merak etmeyin." folqan hadi folqannn!!! bizi bekliyo bi duyun salonu insan. - efandim, ustumde nakit mi var mi? pu allah belani versin folqan senden adam olmaz, daha fazla yazamiycem. ben gidiyorum!!!
Bebeyim imamoğlu'nun bu yenikapı'da sergilediği araçları sen mi yıkıyorsun?
Tanesini 15 liradan yıkasan büyük para bırakır valla.

O parayla 50 kez omurga aldırma ameliyatı da yaptırılır. *
daha bir hafta önce "hadi az da koltuk altıma küfredin de gideyim" dedikten sonra yine gitmemiş yazar.
Sağ ol ya arada beni niye gömdün ki....

Bir adet beyinsiz o yüzden yaptığı terbiyesizlikten kendisini sorumlu tutmuyorum.
Tam bir ergen.
Lan geçen sene Benim kardeşim okula başladı. 2.500 lira para aldılar lan. Devlet okulu bak bu.
Yalanlarına sokuyum senin.
Buna göre kriz Yok, her şey çok ucuz, enflasyon canavarını siktik.

Ben bunlarla aynı partiye oy verip şu yazdıklarını okusam utanırdım lan.
lan totoş, biz "okullarda bağış adı altında para alınmıyor/alınmayacak" demedik ki? lafı götünden anlamışsın sen. "kitaplar ücretsiz dağıtılıyor" dedik!

ayrıca, yineliyorum okullarda velilerden "bağış" adı altında ücret talep etmek yasak. bu konuda her öğretim yılı başında açıklamalar yapılıyor.

lakin, okul yönetimleri "ihtiyacımız var, okula şunu alacağız, bunu alacağız, arabam eskidi 2020 modelini alıcam, villamı tadilata sokacağım" diyerek velilerden para talep ediyor.

siz koyunlarda tıpış tıpış veriyorsunuz. vermezseniz işleminiz yapılmıyor çünkü. lafa gelince de biz koyun oluyoruz. şikayet etsene yetkili mercilere topik! ne laf salatası yapıyorsun burada!
--spoiler--
siz koyunlarda tıpış tıpış veriyorsunuz. vermezseniz işleminiz yapılmıyor çünkü. lafa gelince de biz koyun oluyoruz. şikayet etsene yetkili mercilere topik! ne laf salatası yapıyorsun burada!
--spoiler--

Bak bak nasıl da itiraf ediyor...
Parayı vermezsen işlemi yapmayan kim?
Akapenin eğitim bakanının atadığı ilçe eğitim müdürünün atadığı müdür.
Bugün okulda müdür olup da akapeli olmayan öğretmen mi var?

Neyse kendi hırsızlıklarını itiraf etti en azından.
3 kuruş ateşleyeyim de gel biraz da beni yala.
görsel
her ne şekilde olursa olsun, karşındaki kim olursa olsun doğruları söylemek, hakkı savunmak sizin meriç değil, adil bir insan olduğunuzu gösterir. he, bu durumdan bile prim yapma gayreti gösterecek kadar ezikseniz ona bir sözüm -

yok. istediğiniz şekilde yorumlayabilirsiniz sözlerimi! bu benim sözünü ettiğiniz vasfa sahip olduğumu değilde sizin ne kadar basit insanlar olduğunuzu gösterir. en azından benim gözümde!

ayrıca, hayat tecrübesi sözlükte kaçıncı nesil olduğunuzla falan ilgili değildir! insan yaşayarak öğrenir, 40 küsur yıllık hayatımda az ya da çok bir hayat tecrübesi edindim, sizin sözlük nesliniz gerçek hayatta pek bir işe yaramıyor yani.
külotları koruma ve kollama adına üstlendiği misyonu takdir ediyorum. bir sözlük seksisi olarak külot giymediğim için bu başkaldırıya bir fotoğraf ile destek veremiyorum belki ama kendisini bu konuda yüreklendirmek ister, arkasında olduğumu belirtirim.

küloduma dokunma heşteki ile emin beyi tivitırdan taciz etmeliyiz bence. zall aldığı paraları sayıyordur hala, o görmez muhtemelen.
kendisini sözlüğün en itici yazarı olarak gördüğüm yazar. kusura bakmasın. evet.
(bkz: ben anlamadım komiklik mi yapıyor)
Seksi bir folkanik.
bu hesaptan çaylağı yiyince marcus lu hesabıyla saldırıyor.
https://www.uludagsozluk.com/e/42266169/

kahkaha attırdı *
engellediğim iki yazardan biri entry girmiş. tengir ve baris hemen denen ahlaksızdan biri tabi. zira, engellediğim başka kimse yok!

baris hemen denen zavallı sanırım bu!

derdi belli, ayar yediği için sürekli olarak aklınca bir şeyler ispat etmek istiyor. aklınca beni aşağılayıp üste çıkmaya çalışıyor. sözlüğe hangi saatlerde girip çıkış yaptığımı bile takip ediyor.

aklınca bu konu üzerinden fikir yürütüp sakladığım gerçekleri ifşa ediyor. hal böyle olduğu içinde şahsıma cevap hakkı doğuyor! bana bak skik, sana söylüyorum! kısaca günlük rutinimi bilmen için yazıyorum.

ben her sabah saat 6:00 da kalkarım. elimi yüzümü yıkar, eşofmanlarımı giyer ufak bir kahvaltı yaptıktan sonra çocuklarımın beslenmesini/kahvaltılarına hazırlarım! sonra çocuklarımı uyandırırım. okula hazırlanmaları için.

akabinde ise evdeki çöpleri alır dışarı çıkarım, çöpleri attıktan sonra sitenin önünde oturur sağa sola koşuşturan insanları izlerim. sonra çocuklarım geldiğinde arabaya atlar okulun yolunu tutarım.

çocuklarımı okula bıraktıktan sonra markete alış verişe gider eksikleri alır eve dönerim. arabamı otoparka park ettikten sonra çıkar en az bir 5 km koşarım! akabinde eve gelir duşumu alır kahvaltımı yaparım.

saat 10:00 civarı, az biraz tv'ye baktıktan sonra kızımla vakit geçiririm, 2 yaşında bir kızım var! derken saati 11:00 ederim. sonra, limonlu bir yeşil çayımı alır yazıhanemin yolunu tutarım! 11:30 gibi.

pc'nin başına geçer çayımı içtikten sonra bir sigara yakar sözlüktü, diğer sosyal medya hesaplarıydı vakit geçiririm. ardından, saat 14:00 gibi bir kahvemi içerim. az daha sözlükte takıldıktan sonra okul yolunu tutarım!

15:30 gibi. çocuklarımı okuldan alır eve bırakır ardından yine yazıhaneme geçer goygoy yaparım. arada dışarı çıkar kiracılarımla muhabbet eder, işlerden konuşurum.

saat 18 ila 20 arası da paydos eder evime geçer çocuklarımla biraz vakit geçirdikten sonra en geç ama en geç 22:00'da yatar, anında uyurum! evet, günlük rutinim tamda bu şekilde.

istersen yine takip et, saat kaç gibi sözlüğe giriş çıkış yapıyorum not al! sonra gel burada yazdığım, belirttiğim saatler ile karşılaştır. he, hafta sonları değişiklik olabilir. okul olmadığı için belki saat 08:00'a kadar uyuduğum zamanlar olabiliyor!

umarım açıklayıcı olmuştur, günümü nasıl geçirdiğim hakkında bilgi sahibi olman açısından! böyle işte, bildiğin emekli gibiyim, özetle; hayalini kurduğunuz hayatı yaşıyorum. hadi şimdi ikile!
Başıma bi şey gelmeyecekse, öteki saldırgan akp'lilerden farklı, en azından makul bi seviyesi olduğundan, sözlükte varlığından rahatsız olmadığım yazar. Yazsın dursun. Ama her gördüğümde eksisini veriyorum, o ayrı.

Şu anki tartışmada da barış'ı tutuyorum, çünkü gominist.
ciciş diyince aklıma
(bkz: ciciş kardeşler)
(bkz: ciciş Esra Ersoy)
(bkz: esra ersoy)
ve
(bkz: ciciş ceyda ersoy)
(bkz: ceyda ersoy)
aklıma geliyor
teröristlerin anasını bacısını bayraktar tb2 gibi bombalayan kral yazar.

gözleri 30 cm şeklinde azgın surat.
(bkz: gozleri kalp seklinde gulen surat)

tea man kardesim, birak bu totoslari. laftan sozden anlamaz bunlar, kemalistle kemalist olmaya degmez! gerci boyle diyorum ama insan ister istemez umursuyor. bu denli saldirmalarinin bir sebebi var yani, bunu sende biliyorsun, hatta gecen gun sohbet ederken bahsetmistin. *
yani, hayal dunyalarinda canlandirdikleri ak partili secmen profiline uymadigim icin var gucleri ile saldiriyor, akillarinca bir acik yakalamaya calisiyorlar! ama nafile, bir acigim olsa eyvallah, ama yok! bunu kendileri de esek gibi biliyorlar. yaptiklari her atak tarafimdan bertaraf edildigi icinde iyice zivanadan cikiyorlar. yazik, insan uzuluyor. isterdim ki benim onlari kabul ettigim gibi onlarda beni kabul etsin ama olmuyor. zira serde cekememezlik var. bu yuzdende ellerinden geleni ardlarina koymamak adina her seyi yapiyor, mubah goruyorlar.bi soz var, cok seviyorum "arsiza kazik sokmuslar bu tikirti nereden geliyor demis" diye iste tam da bu tipler icin soylenmis.gotu boklular, siz kimsiniz ulan! kimsiniz oglum?! sizin gibi bu vasat ortamda takiliyorum diye sizden bir farkim yok mu saniyorsunuz it suruleri?! ustte,
biri de "cocuklarina kahvalti hazirliyor sonra sozlukte gay fantezilerini paylasiyor nasil bir hayat bu" demis mesela. entrylerimde ki ironiyi aklinca es geciyor, salak ayagina yatiyor, aklinca bel alti vuruyor. boyle bir hayat yasiyorum iste nonosum, kafama gore, krallar gibi yani. mesela, kahvemi aldim yudumluyorum su an, ozetle, ustte de belirttigim gibi; hayal ettiginiz hayati yasiyorum.kudurun amk, kudurun!

allaan fakirleri!

https://i.hizliresim.com/yGD739.png
kardeş anahtarı koysan yeterdi.
sana abi tavsiyesi öyle en ucuzundan kahve alıp fotoğraf çekmek için gün boyu cip gelmesini beklemekle ömür geçmez.
not: çok sıkıcıydı okumadım. resimlere baktım. gene arabam var diye övünüyordur varsayımından yola çıktım.
görgüsüzlüğün kitabını yazmış sözlük ayısı.
geçen arabam var diye

fotolar attı, havalar yaptı

başka bir yazar

arabanın sahibine kadar belgeledi

bu hiç oralı olmadı,

zaten utanma diye bir şeyle hiç tanışmamış.

çok sıkışırsa ?

ben ironi yabıyom

siz ne anlarsınız ?

oh oh, of lu da arka çıktı ya ?

ekip tamam.

birazdan marcus veya henri li hesapla saldırılara başlar.
Yalniz orasi starbok degil world of coffee.
hovv hovvv hovvv! nik altımız coşmuş yine. eşek seviciler, laikus ergenuslar atıp tutmuşlar arkamızdan! oğlum ben yokken mi cesaret edebiliyorsunuz buna, bi özgüven gelmiş size, aşmışsınız kendinizi!

ama tüm bunların müsebbibi sözlüğün pek sevilip sayılan eşek sevicisi, ne yazmış neler anlatmış bilmiyorum kendisini engelledim zira. ama tahmin edebiliyorum az çok! yazıyor bi şeyler, parçalıyor!

epeydir suskundu, sesi soluğu çıkmıyordu. geçenlerde kendisini donuzladığım entrymi okudu sanırım, bu da koymuş olacak ki eteğini kıvırmış, nik altıma gelmiş, ellerini beline koyup "hastayım sana ayol" diyememişte -

"çakmak" muhabbeti yapmış hanzo. yalan yok engelini kaldırıp baktım sonra tekrar donuz! gerzo, eklediğim fotoda bir tek çakmağa odaklanmış. diğer detayları görmezden gelmiş ama, ben etkisini tahmin edebiliyorum.

her neyse, dedim ya "bana hayran ama iplenmediği için gururunda yediremiyor, bu şekilde sataşarak egosunu tatmin ediyor" diye önce bunu bir ispatlayalım. vakti zamanında nasılda bana yaltaklandığını gösterelim.

şu entryleri örneğin. tam boğaz yapıyor burada, hafif dişleri değdi ama olsun. yinede hakkını vermek gerek, iyi yaladı sağolsun.

https://i.hizliresim.com/VQ7orV.png

burada ise, yine cansiperane tokmakçısını savunuyor, hakkımda atıp tutan jojuklara poposunu siper ederek beni koruyor.

https://i.hizliresim.com/yGDY0a.png

tabi bu yalakalıklarının nazarımda pek bir değeri olmadığını fark etmesi yol açtı, kocasına bu şekilde davranmasına etken oldu. üstteki gibi atıp tutmaya başladı!

sanırım diğer kocası ile de arasının bozulması böyle bir etki yarattı bünyesinde. e kolay değil iki erkeği birden idare etmeye çalışıp açık verdiğinde kapının önüne konmak. hazmedemedi yani fistanlı güzel!

he birde, meso muhabbeti yapmış, "fotoğraf paylaşmıyor, araç başkasının" demiş. hatta biri sahibini bulmuş. öyle iddia ediyor. merak etme, az daha bekle onu da gözüne sokacağım. aslında burada başka bir tanım gerek!

neyse, boş verelim laikus ergenuslara geçelim, abi tavsiyesi veren ergene. koçum, yaşım 46 eğer benden büyüksen önce "koçum" dediğim için özür dilerim, sonra verdiğin tavsiyelere uyarım!

ama eğer benden küçüksen aklını kendine sakla zira, benimki bana yetiyor! "görgüsüz ayı" diyen zavallıyı ise sktir edin. kaale almaya bile değmez. fillerin arasında kalmış bir sıçan işte, hemde ıslak!

hoff yha!!! daral geldi amk! ne zor işmiş bu sözlük yazarlığı ayol! ay başıma ağrılar girdi, ayhhh! nasılda saplandı kızz!!! "efenim, bugün neler mi yapmadım", ohooo neler yapmadık ki sözlük! it gibi gezdik ayol!

önce karasız kaldım, acaba rençle mi çıksam yollara revan olsam, yoksa ken em le mi diye! ken em de karar kıldık, arkadaşlarla! zira, istanbul da hava bugün çok iyiydi.

önce depomuzu fulledik!

https://i.hizliresim.com/5NvPNj.png

sonra, atladık dört tekerlekli atımıza, yollara revan olduk! rota belli değil, skimiz ne yönü gösterirse o yöne doğru!

https://i.hizliresim.com/lQDJ4b.png

verdik kendimizi yollara, ama keyif anlatamam!

https://i.hizliresim.com/nbDzy0.png

sonrasında acıktık tabi biraz, "mola verelim de bir şeyler atıştıralım" dedik ve dikkatimizi çeken bir mekana giriş yaptık!

https://i.hizliresim.com/bv0qE8.png

"kara ambar kamyoncular derneği" imiş, tanıdılar beni hemen, "vay abi hoş geldin" diyerek aldılar içeri. yedik içtik, ama ne yedik, gerçekten güzel yedik, yalnız baya yedik, ama iyi yedik, fakat ne yedik be,kabul edin güzel yedik!

yeni yerler de gördük tabisi. sonra, dönüş vakti geldi çattı, tekrar yola revan olduk. kara yılanla kükreye kükreye çıktık yola.

https://i.hizliresim.com/GZJ6W2.png

akabinde ise vardık vatana, mekanımıza geçip birer kahve içip dağıldık! zira, uyku vakti gelip çatmıştı. "efendim, çakarlar mı. sökücem onları nonoşum, sökücem. tayyip baba 2 bin tl ceza yazıyor valla.

sağ ol uyarın için. teşekkür ederim.

https://i.hizliresim.com/gPGdv3.png

şimdi evdeyim, sabah 6' da kalkarım sanırım. yollar, caddeler bomboş olur bu fırsatı kaçırmamam, tadını çıkara çıkara koşmam gerek zira. "size de iyi geceler nonoşlar", umarım uyku tutar da uyursunuz bu gece.

bu ayarın üstüne uyku tutar mı, tutmaz mı o da muamma ya, neyse! ben uyurum ama! horrr, psss, horrr pssss. uyudum bile. evet.