bugün

17 yıllık akp döneminde gördüklerimiz

Tengir budun 》 çok önemli noktalara parmak basıp, haklı olduğunu kanıtlamıştır. Özet gibi özet.

Hellenicperson 》 onlar zaten devletin asli görevleridir. Devletin amacı halkına refah bir yaşam ortamı oluşturmaktır. Vatandaştan aldığın oylar ve vergilerle onlara güzel yatırımlar yaparak geri dönüş yapmak devletin görevidir. Akp nin yaptıkları normal şeylerdir. Abartmaya ve yüceltmeye
gerek yok. Evet eskiden böyle şeyler yoktu, Neden yoktu ? Dönemi döneminde değerlendir. Bugünün gözüyle geçmişe bakma. Dönemindeki siyasi iktidarsızlık zamanında devletimiz gelişemedi. Evet chp ve diğerleri o dönem suçluydu. Beceremediler. Akp bunu fırsata çevirerek halkin gözünü boyadı ve 17 yıl iktidarda kaldi. Yazacak daha çok şey var. Şimdilik bu kadar...

Not: chp liyim. Öz eleştireye açık olun. ideolojim gereği chp ye oy veriyorum. Atatürk'e olan sevgim ve saygımdan dolayı partisine oy veriyorum. Ama hali hiç hoşuma gitmiyor. Atatürk dönemindeki chp yi istiyorum. O fabrikalar açan, üretim yapan, dışa bağımlılığı azaltan, ülkesini kalkındırmayı hedefleyen, en önemlisi ülkesi için çalışan chp yi ...