öğretmenlerin 3 ay yatıp aldıkları para helal mi

 1. 63.
  Her kuşun hakkından gelip bir türlü leylek denk getiremeyenlerin bu bekleyiş esnasında boş kalmamak için üzerine kafa yoruyor gibi yaptıkları aslında tamamen art niyet içeren ve ortam kızıştırmak için ortaya atılmış sorunsalımsılardan herhangi bir tanesi.

  Söz konusu sorunsalımsının içerisinde belli bir inanışa ait olan helal haram kavramı geçmekte ve aynı inanış kul hakkından da bahseder. Demek ki ortaya atılan bu iddia samimiyet içermemekte.

  Ciddi ciddi cevap verecek olursam eğer evet helal zira söz konusu olan 3 ay yatma hadisesi tamamen hayal ürünü. Buna ek olarak öğrenci merkezli ve devlet okullarının bu denli gözden düştüğü özel öğrenim kurumlarının sükse yaptığı dönemde paralı olan bir çok ailenin paralı olan blr çok çocuğuna köpeklik ediyor olan, ses bile yükseltse karşısında “sen bizim çocuğa nasıl bağırırsın” diye hesap sorabilecek bir ülke dolusu denyoya karşı bu mesleği icra etmeye çalışan kişilerin yaşadıklarını bilmeden bu şekilde itham edemezsiniz. Keşke 5 ay yatsalar da parasını alsalar.

  Az bile.
  2 ... cinaskar kinaye