yörüklerin türkleşmiş çingeneler olduğu gerçeği

hakaret ederek başlayan bu komüncü keko ama sinkafçı diye ben taşlanıyorum.

"bu arada o kuma özürlü bir cahil daha çıktı , abasına sopa girmiş sığır . birde küfür edermiş"

bak komüncü zırcahil; okuma özürlü diye okuduğunu anlamayanlara denir. ben diyorum ki entryleri okumadım. niye okumadın diye eleştirebilirsin. bu konuda hakkın var. madem ki okumuyorsun niye entry giriyorsun diye saydır. lakin okuduğunu anlamıyor diyerek saçmalarsan lafı yersin. üstelik okuduğunu anlamayan da sensin komüncü baba. ben iddia senin iddian demedim.yukarıda da söyledim. senin taşıdığın bir iddia diye belirtmişim.

"işte bunların türkçülüğü bu,yahudi siyonistin dayadığı (leon cahun) türkçülük, emperyalizmin kapı kulluğu."

bu cümlede (işte bunların türkçülüğü bu, yahudi siyonistin dayadığı) "bu" sözcüğünden sonra virgül gelmez. noktalı virgül gelmeli.

bir başka örnek ; "bu arada o kuma özürlü bir cahil daha çıktı" ... komüncü baba bak okuma özürlü falan diyorsun ama baya baya hem okuma hem yazma özürlü çıkıyorsun. "o kuma" diye mi yazılır o ?

vallahi sen olacaksın da bizler göreceğiz. sen önce yazı yazmayı ve okuduğunu anlamayı bir öğren hele. sonra boyundan büyük tartışmalara girersin.