bugün

tacize uğradım diye iftira atmak

Bu yazıyı okuyun. Çünkü bu yazı bu sözlükte, aramızda bulunan laf orospularının hikayesidir. Bunu buraya bırakıyorum, o laf orospuları bu başlıkta şov yapmaya kalkarlarsa kendi yedikleri boku hatırlasınlar diye.

En ağır orospuluk türlerindendir. Çünkü hem bu iftiralar yüzünden masum insanların hayatı kararmaktadır hem de gerçekten tacize uğrayan kadınlara insanlar artık inanmamaktadır. Burada eski hesabımla geçen sene özel mesaj yoluyla taciz edilmiştim. gavatın biri bana özel mesajdan alenen cinsel tacizde bulunmuştu. Sonra ben de bütün ekran görüntülerini burada yayınlamıştım. Bana "ilgi orospusu" diyenlerden tutun, tacizcimle birlikte sözlükten silinmemi isteyenler bile olmuştu. Hatta malın biri beni Twitter'da çıplak fotoğraf isteyip sonra da nude atan erkeği ifşa eden kızlara benzettiği için * arkasından sözlükte benim millete çıplak fotoğraf attığım iddiası yayılmıştı. Bırakın iftira atmayı iftiraya bile uğradım. Sonra ben bu tacizcimi ifşa ettim diye beni suçlayan kişilerle daha fazla muhattap olmamak adına hesabımı silmiştim. Sonra gelip beni taciz eden pezevenk nickaltımda kanıtların silindiğini düşünerek aslında benim onu taciz ettiğimi söyleyip beni karalamaya çalışmıştı. Yani özetle kadın tacize uğrarsa susacak, ifşa ederse ilgi orospusudur. Ama eğer kanıt sunmadan konuşursa da bu sefer düz orospudur. Özetle bu ikiyüzlü toplumun ağzına köpek sıçsın.