bugün

eğer iftira ise iftira atanın ne büyük ahlak yoksunu olduğu gösterir eylem.
Tecavüz edip ben yapmadım diyip orda burda kankilerine anlatan erkeklerin kadınlar tarafından ilgili makamlara şikayet edilmesi sonucu ortaya çıkan durum.
Geçen yine metrobüsteyim,

4 kız çembere aldılar beni. Bir soğuk ter boşaldı, bir terslik vardı. Her yerden popoma el darbeleri geliyordu. Karşı koyamıyor sadece ağlıyordum. Biliyordum ki karşı koysam bakirliğim elimden gidecekti. Hafif tacizler ile atlattık, kızın abazasıda çok beter oluyor sözlük.
Sikilmek isteyen karidir.
ilgi çirkin erkekten geldiği zaman hanım kızlarımızın yaptığı durum.
o yüzden ben türkiye´de mümkünse otobüse falan binmem, ülkenin kadınları sana iftira atar sonra biri cebinden bıçak çıkarır bıçaklar, bi de durup dururken ismin tacizciye çıkar, sonra sözlük köşelerinde bok yoluna gitmiş olmana rağmen millet "aferin bak sapığı öldürmüşler" diye sevinirler...

türkiye´de otobüste trende metroda türk kadınlarından vebadan kaçar gibi kaçarım...çünkü sana dönüp sapık mısın sen falan dese, tamam oradan büyük ihtimalle canlı çıkamazsın...almanya´dan türkiye´ye gidecek olanlara da hep söylüyorum, özellikle erkeklere, kadınlara bişey sormayın onların oldukları noktalara doğru bakmayın, diye...onlar da tabii hemen korkuyolar araba kiralıyolar, o yüzden hepsi almanya´ya canlı geri dönüyo.
Bu konu hakkında ilk ve son kez yazacağım, ankakusu0 ne kadar kabul edilmek istenmesede bu bir gerçek. hatta artık bu iftira sadece ekranda 10-15 dakika gözükebilmek için bile atılıyor. Hadi bir oyun oynayalım! Maçka parkında tek başına oturuyorsun ve kitap okuyorsun diyelim, çok yakışıklı, hayallerinin erkeği olarak nitelendirdiğin bir beyefendi geliyor ve yanına oturup seni çok beğendiğini ve numaranı istediğini söylüyor sen ne yapıcaksın? ben sen söylemeden cevap vereyim direkt numaranı vereceksin (ki bu dediğim sosyal deney olarak ünlü kişilerle yapıldı) ve belki o adamla evleneceksin! tadaa mutlu son! hadi bir hikayeyi değiştirelim, yanına oturan kişi bu sefer mideni bulandıracak kadar çirkin, hatta evsiz olduğu belli yaşlı bir adam! yine aynı şey yanına gelecek seni beğendiğini söyleyecek ve numaranı isteyecek sen ne yapacaksın? koştur koştur oradan kaçıp hemen bir twitter hesabı oluşturup ''maçka parkında yaşadığım taciz hikayesi'' diye başlık açıp tweetler atacaksın. Hadi kendinizi kandırmaaayın.
hadi eyvaaalllaah!
noldu adam yeterince yakışıklı değil miydi bacım?
Bu ciddi bir sıkıntı. Hukuken de bu konuda soruşturma aşamasında kadının beyanı esas alınıyor.

Yani siz sokakta ağız dalaşına girdiğiniz bir kezbanın, ona soktuğunuz laflar zoruna gitti diye sizi bu gerekçeyle şikayet etmesi neticesinde gözlem altına alınıp mevcutlu şekilde mahkemeye sevk edilebilirsiniz.
Günümüz kadınına yakışacak davranıştır. Şaşırtmaz.
Kıskandığı yad kin güttüğü erkeği çevredeki et kafalılara dövdürme yöntemi. Bir çeşit orospuluk.
ee doğru konuşanı 9 köyden kovarlar diye boşa dememişler. son noktayı koymak istiyorum; ilgiyi çirkin ve fakir erkekten gören kadın tacize uğradım diyor. bitmiştir doğru olanda budur. ayrıca maçka parkı hikayemi değiştirebilirsin kafana göre ama hikayeyi ne kadar değiştirirsen değiştir sonucu hep aynı olacaktır.

zorunlu hissettiğim edit: Llilth seni severdim bebeğim kalbimi kırdın.
malesef yasalarda olan pozitif ayrımcılıktan dolayı erkeklerin yaşadığı ya da yaşamak zorunda kaldığı kötü durumdur. birisi toplu taşımada taciz edildim diye bir bağırsa muhtemelen ilk başta linç sonrada ifade mahkeme vs. saçma sapan birşey.
Kendini geliştirememiş kalitesiz karaktere sahip kezban işidir. Erkek zeki ve dikkatli olursa bunlar daha fazla cesaretlenemez

http://www.hurriyet.com.t...kiza-5-yil-hapis-25293798
Bu yazıyı okuyun. Çünkü bu yazı bu sözlükte, aramızda bulunan laf orospularının hikayesidir. Bunu buraya bırakıyorum, o laf orospuları bu başlıkta şov yapmaya kalkarlarsa kendi yedikleri boku hatırlasınlar diye.

En ağır orospuluk türlerindendir. Çünkü hem bu iftiralar yüzünden masum insanların hayatı kararmaktadır hem de gerçekten tacize uğrayan kadınlara insanlar artık inanmamaktadır. Burada eski hesabımla geçen sene özel mesaj yoluyla taciz edilmiştim. gavatın biri bana özel mesajdan alenen cinsel tacizde bulunmuştu. Sonra ben de bütün ekran görüntülerini burada yayınlamıştım. Bana "ilgi orospusu" diyenlerden tutun, tacizcimle birlikte sözlükten silinmemi isteyenler bile olmuştu. Hatta malın biri beni Twitter'da çıplak fotoğraf isteyip sonra da nude atan erkeği ifşa eden kızlara benzettiği için * arkasından sözlükte benim millete çıplak fotoğraf attığım iddiası yayılmıştı. Bırakın iftira atmayı iftiraya bile uğradım. Sonra ben bu tacizcimi ifşa ettim diye beni suçlayan kişilerle daha fazla muhattap olmamak adına hesabımı silmiştim. Sonra gelip beni taciz eden pezevenk nickaltımda kanıtların silindiğini düşünerek aslında benim onu taciz ettiğimi söyleyip beni karalamaya çalışmıştı. Yani özetle kadın tacize uğrarsa susacak, ifşa ederse ilgi orospusudur. Ama eğer kanıt sunmadan konuşursa da bu sefer düz orospudur. Özetle bu ikiyüzlü toplumun ağzına köpek sıçsın.
Günümüzde iftira attı diye yırtma olabilir ancak. Ülkenin her yanı tacizci sapıklarla kaynıyor. Kimse iftiradan bahsetmesin.
Başıma gelen durumdur, kendisine zerre temasım olmadığı halde kendisini dövdüğümü beyan etmiş ve beni mahkemeye vermiş, darp raporu da almış bir kadın tarafından iftiraya uğradım, 2 kez mahkemeye çıktım, beraat ettim, kadına ise 4200 tl para cezası verdiler, şu an dava yargıtayda. kadınlar iftira atıyorlar, sebebini bilmiyorum, ama bunu tacizde de yaptıklarını düşünmemek için tek neden göremiyorum.

Erkekler olarak kadınlara temas etmekten kaçınmalıyız. Çünkü aşağıda bir kadın yazarın dediği gibi, kanunlar bile kadının beyanını esas alıyor.

Elbette tacize uğramıyorlar anlamına gelmiyor bu, iftira atan onursuz kadınlar olduğu gibi, tacizci pisliklerde piyasada mevcut ve bunların alnında yazmıyor.