bugün

lililiht

Birinin yazdığı entryler birinin öyle olduğu anlamına gelmez. Mesela benim nickim alkolik oldum diye, 24 saat içki içtiğimi zanneden gerizekalılar var. Çok ilginç değil mi? Superman filmindeki uçan adama nasıl gidiyor uçuşlar diyor muyum ben? Çok saçma amk.

Yani birisi memelerim de memelerim dedi diye eskort olmuyor. Kimseye eskort deme hakkını da vermiyor. Birinin meme de meme demesi ona hakaret edilmesini normalleştirmez, buna hak vermez. Bu yaklaşım 'açık giyineni Tecavüz ederim' demek gibi bir şey.

Öte yandan; buradaki ergenlerin dikkatini çekmek için memelerim de memelerim deyip, sonra o ergenler tarafından eskort damgası yemeye de şaşmamak gerekiyor. Oynadığın kitle bu işte, ne tepki vermelerini bekliyorsun ki? Daha önce de böylelerine çok yalakalık yapıp, olası bir ifşadan sonra ilk saldırıp, gömen de bunlardı.
Mesela lookin'in yüzlerce yalakası vardı. Ben o karıyla bana göre içinde bulunduğu rezil durum için her Allah'ın günü kavga ederken, bunlar lookin de lookin diye yalakalık yapardı. Sonra ne oldu? Pandora'nın kutusu açıldı, ifşalar patladı. Lookin ile o kadar kavgaya Ben ağzımı bile açmadım ama o yalakaları o dakika karının ne orospuluğunu bıraktı ne kaşarlığını. Oysa ki kadın bana bir entryde açık açık 'sen benim taytımı görsen dahi boşalırsın' derken onu alkışlayan da aynı sikik kitleydi işte.
Tüm bunlardan ders alınmıyorsa yapacak bir şey yok.

Feridun Düzağaç meselesi ile ise zerre alakası yok bu konunun, oraya nasıl bağladınız bunu da hayretle karşılıyorum.

Özetle; herkes çuvaldızı biraz kendisine batırsın.