beni muhammed e verdiklerinde 9 yaşında bir kızdım

Anlamadigim sey islami koruyacagim diye gercekleri gormemezlikten mi geliyorsunuz, yoksa gercekten bir bok okumadan, bilmeden sirf koru korune mi savunuyorsunuz ?

Bu benim gotumden uydurdugum birsey degil, islamin en temel direklerinden biride buhari dir.
Peki bu amcam ne yazmis ?

''Peygamber benimle altı (yaşında) bir kızken nişanlandı. Medine'ye gittik ve Beni-el-Haris bin Hazrec'in evinde kaldık. Sonra hastalandım ve saçlarım döküldü. Daha sonra saçlarım büyüdü ve annem, Ümmü Rûmân, salıncakta kız arkadaşlarımla oynarken yanıma geldi. Beni çağırdı, yanına gittim, bana ne yapacağını bilmiyordum. Elimden yakaladı ve beni kapıda bekletti. Soluğum kesilmişti, nefesim yerine geldiğinde biraz su aldı ve yüzümle başımı bu su ile ovdu. Daha sonra beni eve aldı. Evde Ensârdan birtakım kadınlar hazır bulunuyordu. Bunlar bana: "Hayır ve bereket üzere geldin, hayırlı kısmet getirdin!" dediler. Annem beni bu kadınlara teslim etti. Bunlar da benim kılığımı, kıyafetimi düzlediler ve Resûlullah'a teslim ettiler. Ensâr kadınları beni Resûlullaha takdim ettiklerinde ben dokuz yaşında bir kızdım.''

Ve sonra ne yazmis ?

"Benim kızlardan birtakım ahbaplarım vardı. Onlarla kızlara aid oyun oynardık. Biz oyun oynarken (Muhammed) eve gelirse oyun arkadaşlarım saklanırlardı. Çok defa Resul-i Ekrem bu kız arkadaşları benimle oynasınlar diye beni gönderirdi."(Sahih-i Buhari, Hadis No:2003, c.12, s.152-153;ayrıca Sahih-i Buhari, c.3, s.60 ve Sahih-i Buhari, c.8, s.105)

Simdi buharinin adini ilk defa duyan "olumune musluman cengaverler" mal gibi buhariyi islam karsiti biri sanirlar ....

Okuyun.... gunde on dakika ayirin, okuyun..... Gene islama, muhammede inanin ama en azindan neye, kime inandiginizi bilin....