bugün

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

sanırım şizofrenim. bu konuda ciddiyim. sokağa çıktığımda sanki herkes beni izliyormuş gibi hissediyorum. sanki bana saldıracaklarmış gibi. arkamdan gelen bir sese tedirgin oluyorum. sanki herşey benim başıma gelecekmiş gibi. biri uzaktan ateş etse sadece ben ölücekmişim gibi. ben manyağım. takıntılı hasta herifin tekiyim. herkesten herşeyi saklamaya çalışan manyak herifin tekiyim. saçlarımın üst tarafı beyaz, nedeni ni soranlara sebebinin ırsi olduğunu söylüyorum ama öyle değil. ne kadar bok varsa düşünüyorum. çakmağı yere atsam sanki üstünden araba geçicekmişte patlıcakmış diye düşünüyorum. herşeyin en kötüsünü düşünmekten yoruldum artık kendimden nefret ediyorum. neden böyleyim? durduramıyorum kendimi. önceden normalim sanıyordum. herkes böyle sanıyordum. ama sadece ben böyleyim. bu yazdıklarımı da kimse okumayacak biliyorum. ben kimim? sen kimsin? neden buraya yazıyorum? neden bunu okuyosun? bu herif ne saçmalıyor diyor musun? bence demelisin. şuan bir hasta herifin yazdıklarını okuyorsun. farkında mısın yazdıklarımın senin için hiç bir değeri yok. bunlar senin hayatında bir yer edinmeyecek. gece yatarken şu çocuğunda bir derdi vardı diye düşünmeyeceksin. artık bu duruma bir son verelim ya sen okumayı kes ya da ben intihar etmeliyim.