kemalistlerin 15 temmuzda korkudan altına işemesi

Evet korktuk, titredik, krize girdik.Senin ben zekana ekmek banayım, o kadar kalmış anca doyurur. bizzat Çankaya'da yaşadım o geceyi ve her saniyesini hatırlıyorum. ilk başlarda bizim "kemalistler" yapıyor diye sevindim hem de ne sevinme. Sonra fetö olduğunu öğrendim, ve vatanım için çokkkk korktum o gece her kemalistin vatan için sizden daha fazla korktuğu gibi sayın Troll. En fazla biz korktuk evet, çünkü ister katıl ister katılma bir gerçek var kemalistler vatanı sizden daha çok seviyor ama sessiz sakin seviyor. VATANI 3 5 mongolun eline verdiği örgüt kapacak diye ödümüZ koptu. HAYATIMDA ilk defa o gün Kur'an okudum bütün gece korkumdan. Ki bunu yaparken de deist idim. KORKUDAN sinir krizi geçirdim çünkü boğazı kesilen askerlerin videoları düştü internete, 2 gün önce muhabbet ettiğim askeri dövdüler. KORKUDAN uyumadım, f16ların ve bombaların titrettiği camlardan değil, dışardaki aptal ama bizim olan halka zarar verecek gerçek darbeciler yüzünden. Sizin gibi puştlar için korktu o gece bu kemalistler. Tek bombayla hepinizi yerle bir edebilecek uçaklar için. BAK gör ki, çok salakmışız, ne darbe gerçek bir darbe imiş, boşuna korkmuşuz, ne de düşündüğümüz dışardaki halk bizimmiş. YERi gelmişken ben sizin varlığınızdan da nefret ediyorum. Öldürmek legal olsa idi sizin emarenizi bırakmazdım, hümanistliğin ağzına sıçarım. Korktuk orospu çocukları, hepinizden daha fazla.