bugün

yeni nesil candan vazgeçmeyi cok iyi biliyor

kalbinde vatan ve iman aşkı olan her türk evladının genlerinde kopyalanmış ve hazır olan, yeri geldiğinde vatan ve şahadet için gözünü kırpmadan ölüme gidebilecek olan vatan evlatlarının yapabilecekleri eylemdir.
heeeee şu o gece atm kuyruklarına giren, marketlere akın eden altın nesilin bu olayı anlamalarını zaten beklemiyoruz.
biz ne emine erdoğan için, ne recep tayyip erdoğan için ölüme gittik. biz öleceğimizi bile bile, ailemizden haklarını helal etmelerini isteyerek, çocuklarımızın öksüz, yetim kalacaklarını bilerek çıktık yollara.
biz icabında vatan, cumhuriyet ve vazife uğruna seve seve hayatımızı feda edeceğimizi bilerek çıktık yola.
biz o hayasızca akın dursun diye elimizde bayrakla, toplara tüfeklere karşı göğsümüzü siper ederek çıktık.
ben milliyetçi değilim ama market sıralarında, atm kuyruklarında milliyetçi olduklarını idda eden çok insan gördüm.
dediğim gibi biz kimse için ölmedik. biz bazılarının, haçlıların sizi işgal etmelerinde bir sakınca yok dedikleri o topraklar işgal edilmesin diye öldük.
işte şimdi 15 temmuzla alay ederek 15 temmuzu itibarsızlaştırmaya çalışan, küçümseyen şahsiyetler görüyoruz ancak korkularının farkındayız. çakma altın nesil bizden korkun, korkularınızda haklısınız. aynı şey yada bir benzerine tekrar kalkışırsanız. biz, canını vatan için hiçe sayanlar tekrar karşınızda olacağız.