bugün

ateistlerin en büyük yanılgısı

ben apateistim.
müslümanların en büyük yanılgısıda arap masallarına kanmak. ortadoğu fetişizmi.
ilk başta yahudilerden çıktı bu sonra müslümanlığa kadar anasını skti dünyanın ne kanlar döküldü.
kitabnızda elli tane çelişki var ama siz bu çelişkilerin %80 inin orda öyle demek istemiyodur o başka bir olaya bağlıdır başka kaynaklardan bakılmalı vb şeyler diyorsunuz.
yani tek kaynağımız dediğiniz şey bile tek kaynağınız değil ve bir sürü çelişkisi var. bi kez tevrat oku anlarsın yahudilikten çakma bir din olduğunu. aradaki tek fark zamanla edebiyat gelişmiş ve allahınız daha da zalimleşmiş. nitekim haklı nasıl beceriksiz bir tanrı bir sürü peygamberi özellikle ''ortadoğuya'' yollayıpta 3-4 büyük dinde başarılı olur ve zamanla onlardanda sadece 1 i gerçek olduğu iddia edilir. ki kuranda açık şekilde söylüyor biz her kavme peygamber yolladık, niye hiçbir amerika kıtasındaki kavim yazmayı akıl etmemiş, niye hindistandakiler akıl etmemiş???
kendi inandığın şeye bak sonra ateistleri sorgula ben dediğim gibi ateist değilim bu tür kavramlar gereksizdir ama sizden daha mantıklı insanlar benim gözümde.