hüseyin üzmez

huseyin uzmezin tarzini bastan beri begenmem. yakininda bulunmuslugum yoktur. gazetelerden, kitaplardan bilirim kendisini.
2 sene kadar once hurriyet gazetesine bir roportaj vermisti o zaman bu adam artik cenesini kapasin demistim. kafamin v kayisi kopmustu. yas farki olmasa sevdigiyle herseyi yapacagini soyluyordu. olcup tartmadan konusmak budur demistim o zaman . kim kiminle olur zerre seyime takmam. herkes hesabini kendisi verecek lakin boyle demecler veren ve islamci etiketi tasiyan yazarlarin her zaman biraz daha dikkatli bir uslup kullanmasini hep uygun gormusumdur. tecavuz suclamasindan iceri aldilar diye islamiyete dil uzatan dinsizlere malzeme oldu. lakin dogru mu yanlis mi onu zaman gosterecek. acikcasi huseyin uzmez boyle bir sey yapamaz diyen muhafazakar camiadaki kardeslerime uzmezin hurriyet roportajini okumalarini salik veriyorum. eger boyle birsey yapmamissa bir kisim insanlar fena yamulacak yok eger yaptiysa da hesabini hem bu dunyada hem oteki dunyada kendisi verecek. rabbim gorelim neyler, neylerse guzel eyler.