hüseyin üzmez

tanim: torunu olacak yastaki bayan ve kiz cocuklarina ilgi duyan bir vatandas.

kac gundur bu adam hakkinda yazilanlari takip ediyorum, bir sey yazmak istemiyordum fakat bazi yazilanlardan sonra dayanamadim artik.

bu adamin goruslerini benimsemis, kendine idol olarak almis insanlar var sozlugumuzde de gorulebilecegi uzere. cok sevdiginiz, saygi duydugunuz bir adamin boyle bir sey yapmasini kabullenememeniz normal, sizi anliyorum. lakin sirf adamin destekcisi oldugunuz icin, bu adam ne bok yerse yesin savunurum gibi bir gaflette bulununca komik duruma dusuyorsunuz sevgili arkadaslar. karisi 25 yasindaymis, onunla bir sekilde kizin ailesini ikna edip evlenmis, imam nikahli esi su yastaymis cart curt. onlari gecin hadi de bu adam 14 -bak iyice anlayin yaziyla on dort- yasinda bir kizin irzina gecmis. su yukarda cigiran sevgili arkadaslarim, sizin 14 yaslarinda bir kiz kardesiniz, yegeniniz, kuzeniniz vardir elbet; onun basina boyle bir sey gelseydi ve yine zanli ayni kisi olsaydi, allah rizasi icin soyleyin, yukarda yazdiklarinizi yazabilecek miydiniz? bu kadar soguk kanli ve kor olabilecek miydiniz?

nasil iki yuzlu insanlarsiniz boyle? nasil duruma gore fikirleriniz bu derece degisebiliyor? bu kadar mi koru korune baglisiniz bu dusuncelere? bu kadar mi korlestirdiler sizi? bu buyuk ayibi goremeyecek kadar mi? inanmak istemeyebilirsiniz, inanmayabilirsiniz, gormek ve duymak istemeyebilirsiniz, ama yapmis iste! tecavuz etmis! var mi otesi arkadasim?

"allah" askina, bak allah diyorum, biraz gercekci olun. acin su gozlerinizi.